Skocz do zawartości
Darek 34

Kompletne akwarium na sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z powodu szeregu niesprzyjających okoliczności jestem zmuszony do likwidacji akwarium

Mam więc na sprzedaż kompletne akwarium o pojemności 128 litrów z sumpem 70 litrowym działajace z życiem skałą itd.

Powiem szczerze że wolałbym odsprzedać jako całość ale zdaję sobie sprawę że będzie to dosyć trudne żeby nie powiedzieć niemożliwe.

A więc kolejność jest następująca najpierw życie - skała + piasek - sprzęt i osprzęt, a teraz do rzeczy:

Życie:

1. Zebrasoma flavescens 1 szt.- 100 zł

2. Amphiprion occelaris 2 szt. ( para ) pływające razem wielkości jedna ok 4 cm druga nieco mniejsza - 80 zł za parę

3. Chrisiptera parasema 1 szt - 15 zł

4. Dascyllus melanurus 1 szt - 15 zł

5. Rozgwiazda piaskowa 1 szt. - 30 zł

6. Astrea tecta 2 szt - 20 zł za 2

7. Calcinus laevimanus 1 szt - 10 zł

8. Calcinus elegans 1 szt - 15 zł

Pozycja 6 - 8 będzie jako gratis dla kogoś kto weźmie wszystko od pozycji 1 do 5

9. Ukwiał symbiotyczny rudoczerwona noga ładne długie polipy wielkość ok 6 - 8 cm jak się napompuje - 90 zł

10. cladiella wielkości męskiej dłoni - 100 zł

11. favites zielony fosforyzujący wielkość pięści - 100 zł

12. sarcophyton wusokość ok 15 cm średnica kapelusza ok 10 cm - 90 zł

13. skała wielkości ok 15 x 15 cm porośnięta anthiellą - 80 zł

14. 2 skałki ok 10 cm srednicy zasiedlone dwoma rodzajami grzybków jedne zielone fosforyzujące chyba actinodiscus - 50 zł drugie fioletowo niebieskie - chyba jak wyzej tylko odmiana blue - 50 zł

15. xenia pulsująca 4 szczepki przyklejone do dużego kawałka skały - 40 zł + mały kawałek skałki z 2 odnogami - 10 zł.

16. malutki kawałek ok 4 cm srednicy porośnięty zoantusami - 10 zł

17. szczepka blizej niezidentyfikowanego korala podejżewam nepthea przyrośnięta do skałki ok 1 kg 50 zł ze skałą

18. mała skałka z małą ok 4 - 5 zm hydroporką - 40 zł

19. Skała żywa indonezja od 20 stycznia br w zbiorniku porośnięta glonami wapiennymi z dużą ilością życia w części płaskie kawałki w części bryły w ilości 20 kg - cena 30 zł / kg

20. Piasek z dużą ilością życia ok 8 kg - 50 zł

21. Odpieniacz Beast 400 kupiony w styczniu br - 330 zł

22. Filtr RO 75 gpd kupiony w lutym br działający od lutego - 190 zł

23. pompa obiegowa Hailea 3000 wydajność 3000 l/h - 60 zł

24. pompa cyrkulacyjna z dyszą rotacyjną marki Eden o wydajności ok 500 l/h - 50 zł

25. pompka cyrkulacyjna atman AT 201 - 800l/h - 20 zł

26. grzałka z termoregulatorem Jagger 150 W - 30 zł

27. oświetlenie 2 x 10000 + 1 x Blue actinic firmy AM wraz z 2 statecznikami jeden 1 x 24 W drugi 2 x 24 W oczywiście swietlówki również 24 W wraz z odbłyśnikami całość działająca od stycznia br - 180 zł

28. akwarium o pojemności 128 litrów o wymiarach 74x 39 x 45 wysokość wyklejone niebieskim tłem z mini kominem w lewym rogu o wymiarach 10 x 15 cm w kominie tzn bocznej ścianie akwarium dwa otwory jeden na przelew durso zewnętrzny drugi na powrót - 120 zł

sump z 3 przegrodami o pojemności 74 litrów gratis do akwarium

hydraulika z rur nibco gratis do akwrium

29 szafka koloru olchowego z płyty meblowej z podwójnym blatem tylna ściana również z płyty fronty z mdf - 180 zł

30. ponadto lampa HQI 150 W z żarnikiem używanym przez ok 8 mcy odkupiona od Krzysztofa I miesiąc temu i jeszcze przezemnie nie uzywana - 80 zł

Całość sprzętu oprócz lampy HQI jest nowa kupiona przeze mnie w grudniu lub styczniu br działa więc kilka miesięcy.

Dodatkowo mam kilka testów aerometr sery, termometr elektroniczny, sterowniki elektroniczne do swietlenia czyścik do szyb, z 1,5 kg soli AM itp które oddam gratis komuś kto weźmie całość

Cena za całość jak stoi 2800 zł

Aha akwarium ma zrobiona przeze mnie z czarnego spienionego PCV pokrywę, którą również dołączam gratis do akwarium.

Całość do odbioru w Lęborku tj droga nr 6 w połowie odległości pomiędzy Gdynią a Słupskiem.

Oczywiście wolałbym odbiór osobisty ( a napewno życie ) dlatego żeby chętny sobie obejżał co kupuje aby nie było żadnych niedomówień co do jakości i kondycji zwierząt bądź skały.

Później postaram się zrobić zdjęcia i wysłać zainteresowanym

Pozdrawiam

Darek 34


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o fotki na priv

darekn12


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

- 5

- 6

- 7

- 8

- 11

- 14

- 15

- 16

Info poszlo na prv.

Pozdrawiam.


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by Pablito sie rozmyślił to wezmę błazenki a może cos jeszcze :p


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablito był w prawdzie pierwszy ale jak nie wyjdzie z opcja wyjazdu do Gdnyni żeby wysłać konduktorską do Częstochowy to Raffy mam bezpośredni pociąg z Lęborka do Białegostoku ale to dopiero jak sie okaże że nie będzie możliwości wysłania dla Pablito na razie to on jest pierwszy.

Aha no i jeżeli znajdzie się chętny na całe życie z odbiorem własnym wszystkie inne oferty odwołuję, proszę mnie zrozumieć że to dla mnie jest wygodniejsze.

Z ofertami czekam do końca bieżącego tygodnia, w niedzielę informuję kto po kolei zarezerwował poszczególne pozycje a od poniedziałku organizuję wysyłkę.

Pozdrawiam


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nowy_zarażony jakby to powiedzieć .... peszek Zarezerwowałem to HQI :p

Pozdrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest niestety dla nowego HQI już zarezerwowane na bank dla Pablita


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to peszek:) Pablito jak bys zrezygnowal, w co watpie to ja je biore;)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darek 34@ masz jakas fotke baniaka w calosci ??


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21-25 proszę na priv


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R@F@Ł daj maila to ci wyslę zdjęcia akwa


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jatez prosilem o zdjecia

darekn12@poczta.onet.pl


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o fotki calego akwarium.


------------------------------------------------------------------------------ gg: 4274068 mail: l_t_s@wp.pl Mam nadzieje ze akwarystyka morska wciagnie mnie tak jak terrarystyka :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość klubowicz

Wiem że jest już ktoś chętny na poz 11 (favites"a) ale jak coś to proszę o fotkę.

Interesuje mnie również; o ile jeszcze jest Anhiella.

Paweł

pawelkuzdzen@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, je jestem zainteresowany: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11 i 18...jesli podwiozlbys chociaz do gdyni.

Kraszan szuka skaly, moze on by wzial a ja z 5kg.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wysyłasz pocztą? póki co chyba byłbym zainteresowany pozycją 20 - co to za piasek?


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by coś zostało to: 9, 14 (fioletowe), 16 i 18

tylko że wysyłka do Wawy PKP

fotki podeślij na almastar@wp.pl


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.