Skocz do zawartości
jerzol_kominiarz

CIEKAWY LINK

Rekomendowane odpowiedzi


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , liczyłem że może ktoś z Was już to testował, pytanie czy obsługuję silniczki krokowe z miękkim startem czy wszystkie ????


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj wlasciciela. Ja od niego kupilem mikser wapienenny DIY i jestem zadowlony.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne działć będzie dobrze, to żadna filozofia tylko te pikajace przekaźniki to już koszmar.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na triakach byłoby zdecydowanie lepiej i ciszej, ale w tym pudełku to juz raczej sie nie zmieszcą.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na triakach powiadacie... :p

na szybko przerobiłem miernik pH&ORP wiec sie nei dziwcie że falownik ma złacza do elektrod :p

taką mam wizje falownika na triakach o.

Falownik

filmik 2MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loccutus

Ty to jednak wariat jestes :p Jest cos czego niepotrafilbys zbudowac?


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loccutus az dziw bierze ze jeszcze Cie AM albo Tunze nie lyknelo.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - macie namiar? to chętnie bym podanie o prace złożył :p

Rysuje sobie elektronike do tego falownika - ale bedzie na 4 pompki z możliwością ustawienia ile pompek sie używa.

No i po sugestii chłopaków z aquareef dodam losowy algorytm kolejności załączania pomp jako opcje.

Sie zrobi :p

Marzeniem moim jest i chyba sie kiedyś na to porwe - na falownik z możliwością regulowania prędkości obrotowej pomp... ale to rzecz dość trudna do realizacji :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loccutus czy to zmiany w rządzie tak wpłynęły na Twój dobry humor i pokojowe nastawienie?

A tak swoją drogą, to Zbychu, przepraszam loccutusie na reefcentral taki projekt ( tego falownika, z regulacją prędkości pomop ) już powstał:yes

P.S. Mógłbyś na swoich zdolnościach zrobić potężny bizmes:) tańsza alternatywa dla drogich urządzeń wg. patentu Swirlej & CO.:p


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel_jaw, loccutus ma na imię Leszek i ma tyle wspólnego ze Zbyszkiem, że się znają. Stosunkowo niedawno zajął się morszczyzną i pewnie jeszcze nie ma całego reefcentral obcykanego. Zamiast pisać te prowokujące posty podał byś mu linka do tego falownika i tyle.

Dziwię się, że zamiast cieszyć się, że pisze tu niezły fachowiec z elektroniki - co może w przyszłości procentować dla nas wszystkich, na samym początku podcina się mu skrzydła:(


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
loccutus czy to zmiany w rządzie tak wpłynęły na Twój dobry humor i pokojowe nastawienie?

dobry humor to ja mam zawsze, w polityke sie nie mieszam, kiedy trzeba flage wywieszam itd..

Co do tego że ktoś już taki falownik zbudował to nie mam wątpliwości, ludzie na księżyc polecieli :p - reefcentral nie znam - mógłbyś faktycznie linka podać zamiast szukać powodu żeby Zbycha zaczepiać :p

Żeby nie było niejasności - Fakt że ze Zbychem znam sie jakiś czas, lubie go i cenie za to co potrafi ale nie wnikam w powody jakie są przyczyną jego nieobecności tutaj - co wiecej nie obchodzi mnie to wogóle i niech tak zostanie >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.