Skocz do zawartości
TMK

Pomocy z niemieckim i e-bayem

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam cos kupiś na ebayu. Po pierwsze zauważyłam,ze usuwają stare nieużywane konta. Kupowałam coś raz kiedyś, ale z Polski. Nie dość że obsługa ebaya jest pewną noowością, to jeszcze niemieckiego uczyłam się z 1000 lat temu.

Zakup jest na ebay.de. Jakoś wydziergałam pytanie o przesyłkę do Polski(że chcę kupić towar x) i dostałam odpowiedź

Hallo,

leider kann ich nur versichert mit Hermes für

11 Euro versenden.

I próbuję kupić - niby kupiłam ale pojawia się komunikat, który chyba ma sens przesyłka do Polski niemożliwa skontaktuj się ze sprzedawcą lub poszukaj innej oferty.

Nie dostałam,żadnego meila,że coś kupiłam czy nie kupiłam.

Chyba muszę napisać do sprzedawcy,ale kto mi przetłumaczy?

Chcę kupić xxx (zdecydowanie kupuję),jak pisałam wczesniej,ale pojawia mi się komunikat że do Polski nie ma wysyłki. Co mam zrobić?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień domene de na pl i będą opisy po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedający bedzie chciał wysłać do Polski , to klikasz na ikonę kup teraz , po kupieniu wchodzisz w moje konto , wyświetla sie potwierdzenie zakupu i ikona ( podaj całkowite koszty zakupu ) . Klikając , zwracasz sie do sprzedającego o podsumowanie zakupu i podanie kosztów . Sprzedający podaje całkowita kwotę wraz z wysyłka o czym ebay Cie informuje . Następnie klikasz w ikonę zapłać teraz i przekierowywuje Cie na stronę paypal i tyle , płacisz , czekasz na przesyłkę .

Jeśli wejdziesz na polskiego ebaya , a sprzedający nie zaznaczył , ze wysyła do Polski , to nie będziesz widzieć tej aukcji .

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie bardzo.Loguję się na ebay.de, robię zakup (kup teraz i wyświetla mi się komunikat,ze wysyłka do polski jest niemozliwa i koniec.

Spzredający napisał mi ile wysyłka do Polski, ale wg ebaya wysyłki do Polski niet.

Edytowane przez TMK (wyświetl historię edycji)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaznacz w moje dane , w ustawieniach adresu wysyłki , Niemcy zamiast Polski , wtedy ebay Cie przepuści przez transakcje ( ale pod warunkiem , ze klient napisał Ci , że wyśle ) , jeśli nie , to nie przeskoczysz tematu , bo sprzedający zablokował możliwość zakupu przez osoby z poza Niemiec i ebay blokuje automatem . Czasem jest tak , że sprzedający zaznaczy wysylkę tylko do Niemiec ale nie zablokuje możliwości kupowania klientom z poza , i wtedy bez problemu mozna kupić .

Ewentualnie podaj na priv co to za aukcja , to popatrzę jak Zaradzić w tym temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu myślałam,ze jak zrobię kup teraz a nie ma wysyłki do Polski, to zostanie to gdzieś zapisane i będzie czekać a nakceptację sprzedawcy. No a w każdym razie jakos ta moja próba zakupów zostanie mu przekazana.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał Ci:

"Niestety mogę wysłać tylko ubezpieczoną paczkę firmą Hermes, za 11 euro."

Tylko czemu niestety to nie wiem.

Odpisz to co zaproponował MarcosB:

"Bitte ermöglichen Sie den Verkauf ins Ausland, dann werde ich es kaufen, auch mit Versandkosten."

Co znaczy:

Proszę o odblokowanie sprzedaży zagranicę. Wtedy zakupię i pokryje koszty wysyłki.

wysłane z kieszonkowego miniekraniku ;)


takie_tam_moje_realizacje_akwarystyczne.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności zamów na moje miejsce pracy w DE. Jak nic dużego to nadam Ci ze Świnoujścia normalnym kurierem/pocztą. Pisz na pw.

wysłane z kieszonkowego miniekraniku ;)


takie_tam_moje_realizacje_akwarystyczne.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby zamówić na Twój adres musi mieć konto zarejestrowane na adres w Niemczech bo nadal nie kliknie kup teraz. Tylko i wyłącznie prośba o odblokowanie sprzedaży poza niemcy. Skoro sprzedający zgadza się wysłac do Polski i to za 11 euro to nie widzę żadnego problemu. Tylko się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałam wczoraj z prosbą o odblokowanie. Nawet zainwestowałam w tłumacza całe 2 zł żeby na pewno było jane. I dostałam odpowiedź:

leider verkaufe ich über Ebay ins Ausland

nicht mehr.

Makok Skorzystam w Twojej pomocy jeśli można. Ale to chyba Ty musisz zamówić. Przesyłka waży tyle co 2-3 kartki papieru, bo to po prostu drobna nylonowa siatka.

Ech globalna wioska....

Zeby było weselej- zamierzam zrobić zakupy w UK. Też mają wyłączoną Polskę z przesyłki.wysłałam pytanie. Na razie automat odpowiedział ze odpowiedzą najszybciej jak się da.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJĘ kogoś z ADRESEM w Niemczech i KONTEM Ebay.

Zakup to drobna nylonowa siatka (nie stłucze się, nie zepsuje i nie uszkodzi podczs przesyłki).Waży tyle ile list. Wartość ok 20 euro. Oczywiście pokrywam wszelkie koszty przesyłki,przewalutowania itp.

Proszę o pomoc


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.