Skocz do zawartości
erem88

ReefMax Erem'a - ROCZEK !

Rekomendowane odpowiedzi

Jaj upchnąłeś ten kotnik w akwarium? Gratuluję :-)

Pozdrawiam, Marek.

Oj nie było łatwo, niektóre korale są niedoświetlone, no ale cóż takie życie. Radocha za to jest duża :) Jak Twoje różowe koraliki?

Pozdrawiam

Gratulacje. Tak myślałam, że jak zlikwidowales kostkę, to pterapogonom się zbierze na miłość :-)

To prawda, kostka zlikwidowana, dobrze że jej nie sprzedałem... jak trochę podrosną zrobię duża podmianę 30l i ją zaleje od nowa powinny dać radę :)


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie było łatwo, niektóre korale są niedoświetlone, no ale cóż takie życie. Radocha za to jest duża :) Jak Twoje różowe koraliki?

Pozdrawiam

Dają radę:-), zdjęcie na szybko z komórki

post-14778-1450638487,9_thumb.jpg

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Kolor mega:) pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbieram graty do nowego akwa...

Lampa jest, pienidło przyszło dzisiaj.

Małe porównanie rozmiarów ReefMax VS WhiteSkim 250 by Sebastek ( super wykonany sprzęt )

dd2759ce97ff687b.jpg


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta Milka zaraz dziurę zrobi w szybie :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta Milka zaraz dziurę zrobi w szybie :)

Oj to prawda, wczoraj zrobiłem Szczepko czyścikiem :)

Muszę się za nią zabrać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożeż... :googleye :googleye :googleye ,widzę że niezły basen się szykuje :). ReefMaxa chyba zostawisz? Będzie jak znalazł do mieszania soli na podmiankę :D :D :D .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ożeż... :googleye :googleye :googleye ,widzę że niezły basen się szykuje :). ReefMaxa chyba zostawisz? Będzie jak znalazł do mieszania soli na podmiankę :D :D :D .

Hehe... Na 2 podmianki ReefMax by starczył. Jeszcze sporo zakupów przede mną.

Zastanawiam się nad skałą i cyrkulacją.

Ale jeszcze mam trochę czasu, nie chce popełnić zbyt dużo błędów :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również posiadam RM od roku, nie jest taki okazały, ale coś rośnie :) mam pytanie jak urządzony masz panej filtracyjny, u mnie jeszcze wszystko w standardzie poza wywaloną flizeliną i siporeksem w jednym koszyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja również posiadam RM od roku, nie jest taki okazały, ale coś rośnie :) mam pytanie jak urządzony masz panej filtracyjny, u mnie jeszcze wszystko w standardzie poza wywaloną flizeliną i siporeksem w jednym koszyku.

Hej.

W pierwszej komorze mam odpieniacz Hydor i czujnik automatycznej dolewki.

W 2 komorze wisi 1 litr Siporaxu a w 3 kawałki żywej skały oraz trochę glonu Spaghetti.


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.