Skocz do zawartości
bibo

kupie korale z wroclawia lub okolic

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest ktos z wroclawia lub okolic ktory ma na zbyciu jakies korale .

moze mu za duzo szybko rosna i chce sie ich pozbyc, sprzedac za jakies male pieniadze

moze byc xenia, grzybki lub cokolwiek


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz bibo kazdy ciebie olał nikt nie chce z tobą mieć nic wspolnego jest stare przysłowie kto pod kimś dolki kopie to sam w nie wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysiu ty sie nie martw

a nikt mnienie olal i nie wiem czy wiesz ale ludzie wysylaja maile

a ty bardziej sie martw zeby ciebie nie olali

ba ja moge kupic wszedzie a tobie swoje kiepskie buble "skalki "sprzedac bedzie ciezko

i nie wiem czy pamietasz ale miales przyjechac po swoje kiepskie skaly tak jak wielokrotnie obiecywales


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=6682&n=last#bottom

nie chcę pisać ponownie tego samego

@bibo puknij w stół .....ale głową , znam wielu co z Ryszarda usług kożystaja ale żadnego niezadowolonego ... no nie Ty jesteś po prosu wyjątkiem potwierdzającym regułę .....niewiedza jest gorsza od głupoty

Pozdrawiam wszystkich


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co tyle złośliwości.

Ktoś uważa, że coś jest dobre inny że mu nie pasuje.

Oczywiście najpierw wiedza, później wypowiedzi :p

pozdr Tomek


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi Tomku tu o złosliwosc akwarium morskie to nie polityka i tu nic się nie zmienia zawsze musi być tak samo boli mie tylko to ze ktos wypowiada się publicznie nie wiedząc o tym ze skala z jednego zbiornika z dolnej częsci akwarium zawsze bedzie miej porosnieta ale jakosciowo jest to samo wystarczy dobra woda i swiatło i zarosnie równierz na pewno Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak winny sie tlumaczy

a ty jerzol_kominiarz korzystaja sie pisze w ten sposob a nie inny i twoja niewiedza chyba tez jest wielka

ja swojego zdania nie zmienie a jesli ktos uwaza ze taka skala jest swietna

to juz jego problem

a wiedz mam

i jeszcze jedno jak ktos sie jara ze kupil 100 kg i ze jego skala jest swietna to dlatego ze z 20 % tej skaly jest widoczna a pozostala schowana wiec moze sie ona podobac ja kupilem 5 kg i uwazam ze zostalem oszukany dal mi najgorsze skalki zdjecia mowia same za siebie mam w swoim akwarium 30 kg + skala od rysia i jakos z tamta nie ma problemu , jest pelna zycia, glonow roznego rodzaju,rurowek itp i zaden kawalek nie jest tak jalowy jak Rysia

1429-skalka.jpg


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.