Skocz do zawartości
dariusz

Berghia nudibranches

Rekomendowane odpowiedzi

no to sie zacznie konsumowanie hihi:satisfied


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szkoda:(, ewentualnie poczekam jak komuś wyczyszczą akwarium i da znać , że sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz ich jeszcze nie mialem (a by sie przydaly) moge tylko dodac, ze gdzies wyczytalem, ze te slimaczki powinno sie najpierw w osobnym zbiorniczku rozmnozyc i wtedy (juz wyrosniete) wpuszczac do akwarium.

One maja napewno sporo naturalnych wrogow w akwa i szkoda byloby gdyby jakas ryba lub krabik zjadly je zaraz po wpuszczeniu.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zywia aiptasia to moze o dtego jedzenia sa niejadalne ............. taka mam nadzieje bo swojego juz wrzucilem do zbiornika hihi i mam nadzieje ze go nic nie skonsumuje


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda wieksza ryba je polknie bez gryzienia a szczegolnie wargatki.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze moje ryby nie maja warg hihi :)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś ostatnio udało sie skontaktować z Dariuszem ?

chciałbym aby dzisiaj wysłał mi śłimaka a on od kilku dni nie odbiera tel ;/ dzwonie po kilka razy dziennie

może ma jakis inny tel??

P.s Krzysiek l powiec jak sie sprawuje ślimak i czy jeszcze żyje!


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem go przez 2 dni i teraz go nie widze

jest tak maly ze wcale sie nie dziwie ze go nie moge dojzec. mam tak zastawione aqwa skala ze duzo wieksze stwozenia widzialem w zbiorniku tylko raz i potem juz nie wiec pewnie gdzie s zyje

a czy sie sprwauje to tez trudno powiedziec widzialem raz jak sie natknal na aiptasie ale odszedl od niej nic nie robiac. fakt ze ta aiptasia zniknela z tamtego miejsca. moze ja zjadl a moze uciekla tego nie wiem

poki co to wale aiptasie kwaskiem cytrynowym i czekam na wundermanii


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duże masz akwarium ??


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 l razem z panelem ktory duzo miejsca zajmuje a skaly ok 45kg i wszyskto zarosniete koralami ze kaly nie widac prawie


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie tak juz od moze 3 tygodni do Darka kilka-kilkanaście razy dziennie i nie moge sie dodzwonic

wysłałem nawet list i nic :)

kontakt sie urwał a kase wpłąciłęm z miecha temu ;/

MA KTOŚ DO NIEGO JAKIŚ KONTAKT OPRÓCZ TELEFONU PODANEGO NA 2 STRONIE??


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nadal nic.. mineły już jakieś 3 miesiące

kasa wpłacona na konto a Darek przestał odbierać telefonów...

105zł poszło sie j...ć

jeżeli ktoś może przypomniał sobie jakieś dane kontaktowe do Darka to bym bardzo prosił

wysłałem do niego nawet list polecony ale adres który podał mi razem z danymi do przelewu jest nie prawidłowy(dzwoniłem na informacje)

wątpie już że dostane tego ślimaka lub odsyskam kase

no i co ja mam teraz zrobić? ;/


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raffy, właśnie przeczesałem wszystkie możliwe miejsca aby odnaleść namiary na potwierdzeniu przelewu i nic z tego. Kupowałem ślimaki od niego i pamiętam, że przysłał mi nr konta z imieniem i nazwiskiem. Pani w banku chciała pełen adres i przez telefon mi podawał. U mnie tranzakcja ze ślimakami wyszła bez zastrzeżeń ale jeśli jest tak jak piszesz to dla Dariusza należą się ostre baty delikatnie mówiąc. Z tego co wiem pracuje w oddziale Purmo (firma od grzejników) i stawiam, że jest to oddział w Poznaniu - tak jakoś mi się wydaje po naszych rozmowach telefonicznych.

Ja bym go znalazł gdyby mi taki numer odwalił.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu dzięki, każda informacja jest cenna :) spróbuje go znaleśc

słyszałem też że Dariusz oddzwaniał do klientów z innego telefonu ale nie znam tego numeru...


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr1 :

dariusz a czy nie zjadaja one przy okazji korali miekkich jak zabraknie aiptasi?

dariusz :

nie, dla innych organizm?w sa bezpieczne

je?li nie masz w tanku zooanthus'?w, to pewnie zjedz? aiptasia'?...

u mnie, z?era?y ko?c?wki polip?w w/w i takie pokurczone zoo nie maj? ju? swojej urody :)

jednym s?owem, ten ?limor robi za 'fryzjera' dla zoo...

wszystkie berrgia'ie - je?li to one by?y, ale wygl?da?y identycznie jak na fotce w n/n w?tku - odsysa?em strzykawk? i out!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dariusz to złodziej i tyle :kma:kma:kma przez ten czas dodzwoniłem sie do niego tylko RAZ! było to około 20-25 sierpnia Darek przeprosił mnie że to tak długo trwało (wykręcał sie że był gdzies tam na nurkowaniu ale mi o tym nic niewiadomo było) i przełożył termin do MAX 10 wrzesnia miał oddzwonić, nie oddzwania ani nie odbiera moich telefonów

koniec interesów z takimi ludźmi WSTYD! :kma

mam nadzieje że jak to przeczyta to sie ze mną skontaktuje


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.