Skocz do zawartości
patunho

Zielono mi

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Panem którego kolega słucha to wiem o kogo chodzi i szczeny większości poopadają jak on prowadzi zbiorniki. I nie rozumiem, dlaczego osądzacie tegoż pana tylko po tym, że doradził coś chłopakowi, który ma problemy z akwarium a tu co.....dalej bez efektów..? A który z Was wielcy znawcy akwarystyki morskiej spodziewa się efektów po 1 czy 2 dniach stosowania jakiejś tam metody.

A tak każdy młodym akwarystom doradzacie cierpliwość przy starcie baniaka.

Nie widziałem aby ktokolwiek zapytał się próbując doradzić cokolwiek o zgłębienie wiedzy nt tego co w ogóle się w akwarium dzieje, czyli światło, zasolenie, karmienie, zmiany, obsadę itp.

A nie chłop pisze, że ma problem i daje 1 fotkę z której i tak gó...... widać i można się tylko domyślać a tu lawina porad, odstav VSV, daj VSV, podłącz UV i tak dalej !!!

Mam nadzieję, że nikogo tą wypowiedzią nie uraziłem ale czytając niektóre wypowiedzi to się za głowę łapie

Głównie chodziło mi o wypowiedź SirNIcka ... uwierz kolego jak ten tajemniczy ktoś pokaże co ma to tylko ogona podkulić i siedzieć cicho

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będziemy się licytowac kto ma racje a kto jej nie ma ... VSV nie było zaproponowane by zwalczyć fito lecz był to wybór prowadzenia zbiornika jeżeli to miało pomóc to dla czego nie?

Pytałem jak to zwalczyć a nie oczekiwałem odpowiedzi to i to bo jak wiemy każdy zbiornik jest inny i nie ma jednego uniwersalnego sposobu .

I kończąc tak naprawdę pomogła jedna osoba i bardzo za to dziękuję bo jak pisałem jestem poczatkujący i mam prawo popełniać błędy lecz fajnie jest jak ktoś je pokaże i wyjaśni a nie w jednym zdaniu odpowie co zrobić

dziękuję i prosze o zamknięcie , ponieważ zbyt wiele tu odstępstw od tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co te nerwy ?

ale mógł byś napisać co pomogło ?

rzadko kiedy widzi się taką zieloną mgłę .


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

patunho - widzisz, zakładając temat w dziale "Plagi" warto się pokusić o jakikolwiek opis akwarium.

Już któryś raz to piszę - forumowicze zawsze chętnie pomogą ale nie dałeś im szans.

Nie napisałeś nic o swoim akwarium, o karmieniu, o prowadzeniu itp. a jedynie przestraszyłeś i odsunąłeś od tematu pisząc o jakimś autorytecie, którego zdania nie możemy podważać.

Jeżeli oczekujesz pomocy to wysil się trochę i napisz od początku do końca co i jak.

Bo okazuje się, że ktoś mądry doradził jeden raz... to czemu nie doradził i drugi? O to mi tylko chodziło - o nic strasznego:)

Mam nadzieję, że wkrótce poznamy ten wasz autorytet bo fajnie by było pooglądać coś fajnego.

@SirNick - czy my się skądś znamy?

Zarejestrowałeś się na forum całkiem niedawno i mówiąc ładnie jesteś bardzo niegrzeczny w stosunku do innych forumowiczów.

Non stop obrażasz innych a póki co sam ani sobą ani zbiornikiem nic nie zaprezentowałeś. Noname to każdy chciałby być.

Chętnie poznamy Cię lepiej skoro masz wiedzę, którą nawet ci, którzy robią "sole i inne badziewie" poznamy.

Póki co niczym się nie popisałeś.

Pokaż swój "badziew" może - będzie nam zdecydowanie łatwiej.

Na życzenie autora wątku - temat zamykam.

Szkoda, że autor nie pozwolił sobie pomóc.

Przyjemnego wieczoru wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.