Skocz do zawartości
wrsdz

LED Razor 60W a kostka z zew kominem

Rekomendowane odpowiedzi

hej ,

ma ktos jakis pomysl moze jak powiesic razora 60W nad kostka z kominem zew ?

jak uzyje mocowania z zestawu przykrecajac do komina to (foto 1):

- przod akwa nie doswietlony

-mam obawy o komin....

607460_l1.jpg

a tu jeszcze jedno. Zdjecia moze tego nie oddaja ale jak lampa wisi na kominie powaznie przednia czesc akwa jest niedoswietlona , moze lepiej moze gorzej , mi sie nie widzi dlatego szukam innego sposobu.

607507_l3.jpg

oczywiscie moge tez podmienic metalowe rurki z zestawu na dluze ale dalej pozostaje obawa o komin i wogole to jakies takie nie stabilne jest wtedy...

jak zamocuje na prawej/ lewej krawedzi (foto 2 ) wyglada to jak wyglada....nie estetycznie .

607461_l2.jpg

szukalem jakiegos alternatywnego rozwiazania jak stelaz ale nic nie wykopalem w sieci.

dodam iz mocowanie na linkach do sufitu kompletnie nie wchodzi w gre !

moze ktos juz przerabial ten temat z uzytkownikow malego Razora.

bede wdzieczny za pomoc.

Edytowane przez wrsdz (wyświetl historię edycji)

160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecia malutkie,ale nie widać tam nie doświetlonych boków.Wstaw zdjęcie w większym formacie zeby było coś widać...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na bocznej szybie i nie widzę problemów estetycznych ;)

Poza tym tak jak pisał wyżej kolega, ja tam nie widzę niedoświetlenia.


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dzięki kolego mari00sh przejrzałem twój wątek, na ta chwile lampa zawisnie na prawej szybie reszta wyjdzie sama w trakcie.


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.