Skocz do zawartości
maximus

kupie bardz wezme za friko

Rekomendowane odpowiedzi

olekszwarc :

No Adi niezły z Ciebie BIZMESMEN:D jak nie masz czasu:)

To nie biznesy (tak myśle)

Ja juz jestem torszkę do tyłu ze szkołami i chyba teraz Adi do Gimnazjum idzie wiec trzeba sie troszke przyłożyć do nauki:

@Adi

Pisałem do Ciebie na GG ale ostatnio już nie nadązałem ze zmianą nr. GG i pewnie wiadomości poszły w kosmos :)


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

*Piotr Jan ___________________ jak sie patrzy :)

a co do odpieniacza mam zrobiony na kostke lipowa

wszystko dobrze jest ale jest problem jak patrzylem na zbiornik tynia to jemu ta piana powstawala a mi pojedyncze bolbelki jedna za druga dlatego prosze was o pomoc co mam zrobic

2.Postanowilem wylac wode do klopa

zakladam na spokojnie poniewaz chce zobaczec jak dojrzewa akwa samo a nie z moja pomoca

__________________________________________________________

Zolta kartka za wulgaryzmy.

Na tym forum mozna sie klocic jak najbardziej, wulgaryzmow nie tolerujemy poniewaz to forum czytaja kobiety i dzieci.

AM

__________________________________________________________


Poczatkowy Akwarystyk Morski 50L Zalane (w trakcie zakladania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......................................................

"*Piotr Jan jestes pojebany jak sie patrzy"

@maximus

......................................................

Nie pozwalaj Sobie za duzo i na slowa tez uwazaj, Kocie Jeden!

:kma:kma:kma co najwyzej, jak dosiegniesz mozesz pocalowac, Kogos w ..., jak Ktos Zechce :):D:D


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówieni do kogoś "pojebany jak sie patrzy" tylko dlastego że wytyka ci błędy wskazuje na nieumiejatność lub całkowity brak przyżądu służącego do myślenia. proponuje bane dla kolegi, hamstwo i prostactwo powinniśmy tempić


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maximus nie wroze Ci dlugiej kariery na tym forum....

szkoda nawet pisac do Ciebie sensowanie "gowniarzu"

nawet nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz sie gorzej niz to wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się na nim uczepiliście?

Normalnie z Wami jak z pokolcami. Lepiej więcej takich Adich to by się agresja na kilku rozniosła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wed?ug mnie troszeczk? przesadzacie, naprawd? nie trzeba post?powa? zgodnie z og?lnie przyj?tymi zasadami. Ja wrzuci?em pierwszego SPS'a po 6 miesi?cach od za?o?enia akwarium i ?yje (i to bardzo dobrze) pomimo teo ?e nie mia?em wody z ustabilizowanego zbiornika i 20% ?ywej ska?y. Powiesi?em ?arnik 400W pomimo tego ?e wi?kszo?? w pewnie uzan?a by to za szale?stwo, tym bardziej ?e u?y?em ?arnika 20000K (kolejne szale?stwo) i jako? wszystko pi?knie si? ?yje a SPS'y maj? pi?kne kolory bez MM czy zeovitu. Szanowni koledzy sposob?w zak?adania akwarium jest naprawde wiele i nie nale?y ludzi za wszystko krytykowa? tylko dlatego ?e maj? inne pomys?y od nas. Ka?dy uczy si? na w?asnych b?edach.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram pawel 2000 niektorym osobo, z tego forum wydaje sie ze pozjadali wszystkie rozumy i ze sa super expertami chociaz maja akwa od 1,5roku i krytykuja innych,dziwnym zbiegiemokoloicznosci sato ludzie z w arszawy hehe bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na prawdę, od większości krytyków Adi się dłużej zajmuje morszczyzną:)_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie uważam że jest jedna droga są "goscie" którzy szybciej jeszcze twarde wkładają i cho cho są śliczne !! Natomiast na forum nie można nikogo wyzywać bezkarnie, no chyba że jawnie w chu.a kogoś zrobił i to po to żeby ludzi przed kimś ostrzec a nie żeby się odgryśc!

Można zawsze opisac sytuacje np. jak to zrobił chyba @nemo i zaczekać na argumenty 2 strony.

Myśle że każdemu nalezy sie min. szacunku!


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzaam sie.uzywanie wulgarnych słow jest objawem bezsilnosci i zakompleksienia ioczywiscie braku wychowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska o czym Wy ku..a mowicie :/

Wiedza, zaangazowanie i szacunek stoi zawsze na 1 miejscu, a nie moge sluchac, jak jakis tam pocztkujacy(sam jestem pocztakujacym jesli o to Komus chodzi). pier..li od rzeczy i wydaje sie Mu, ze pozjadal wszystkie rozumy :/


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmówcy hodują acry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawel2000 :

wrzuci?em pierwszego SPS'a po 6 miesi?cach od za?o?enia akwarium

Spoko.

Ale maximus chce wrzucic pierwszego korala 6 miesiecy przed zalozeniem akwarium.

Ot i cala roznica.

Sciaga szczepki, gdy jeszcze nie ma akwarium.

Chce zakladac (???) akwa gdy nie ma pojecia o podstawowych rzeczach.

maximus :

ale jest problem jak patrzylem na zbiornik tynia to jemu ta piana powstawala a mi pojedyncze bolbelki

Szanowni Panstwo - jak myslicie.

Jaka gestosc ma woda w zbiorniku maximusa?

Ja obstawiam: JEDEN przecinek ZERO ZERO ZERO.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dojrzałem że Piotr Jan Rogalski i maximus są z Warszawy - więc może jakies pojednanie z małą lekcją akwarystyki, oczywiście na stopie pokojowej...

z jednej strony nie można czepiać się ( wyzywać ;( ) kogoś za szczerość, zwłaszcza jęśli ma rację,

z drugiej znowu stony - bardziej (bardzo) doświadczeni aqwarzyści powinni służyć pomocą jak i wiedzą, a w minimalnym stopniu wytykać błędy na forum publicznym - nie robi błędów ten co nic nie robi! I nie zalecam tutaj testów na żywych organizmach :)

Pozdrawiam wszystkich

P.s.

trzeba to jasno powiedzieć, że pójście na łatwizne - brak oczytania - powoduje takie zgrzyty - wieć podam jedną recepte! czytać czytać i jeszcze raz czytać !!


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

@maximus,

tak jak rozmawialismy przed chwila na GG zanim zrobisz cokolwiek to doksztalc sie teoretycznie.

Jak chcesz wprowadzac zycie do zbiornika??? skoro nawet nie wiesz po co sie robi testy wody i jakie parametry sie sprawdza.

Mowisz mi, ze najwazniejsza miara jakosci wody jest test na obecnosc CO2 w wodzie???

Wyciagasz od ludzi szczepki korali, gdy jeszcze nie masz nawet zalanego zbiornika ???????

Chcesz wlozyc szczepki przed czy po wlaniu wody?

Jak nie chcesz zniszczyc tego zycia ktore ew. dostaniesz od kogos, to naprawde doksztalc sie co to jest obieg azotowy, czym mozna regulowac pH, jakie warunki musi spelniac woda.

Przyznam się, że trochę nie rozumiem tej dyskusji. Przecież Piotrek na początku tego wątku napisał, że tłumaczył maximusowi na GG "co i jak", a on z uporem maniaka nie mając akwarium wyciąga od ludzi szczepki. Są różne metody zakładania zbiorników ale ta metoda jest do kitu :) Ja SPS miałem u siebie po 3 miesiącach i ciągle je mam, czyli nie trzymam się reguł, ale nie przyszło mi nigdy do głowy branie szczepek i trzymanie je w workach do momentu aż baniak dojrzeje i totalnie nie rozumiem bronienia takich rozwiązań.

Obraźliwe określenia, mam nadzieje, były wywołane impulsem oraz "młodzieńczym nieokszesaniem" ale zdaj sobię sprawę maximusie, że postępując w ten sposób nie uzyskasz pomocy od nikogo.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie na wszystkie posty maximusa nie sadze zeby zrobil cos konketnego w najblizszym czasie.

juz tyle razy pisales ze foty beda twojego aqwa maximusie i gdzie one sa??????????


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olekszwarc :

No Adi niezły z Ciebie BIZMESMEN:D jak nie masz czasu:)

Lukasz.PL :

Internet, sciagawki, lekcje jezyka polskiego :-)

Tynio :
olekszwarc :

No Adi niezły z Ciebie BIZMESMEN:D jak nie masz czasu:)

To nie biznesy (tak myśle)

Ja juz jestem torszkę do tyłu ze szkołami i chyba teraz Adi do Gimnazjum idzie wiec trzeba sie troszke przyłożyć do nauki:

@Adi

Pisałem do Ciebie na GG ale ostatnio już nie nadązałem ze zmianą nr. GG i pewnie wiadomości poszły w kosmos :)

@Olek, ostatnio nie mam czasu ze względu na koniec roku szkolnego (wyciągam oceny) i kończę zbierać kasę na ******* (nie powiem czego bo nie uwierzycie :D)

@Lukasz (PL)

Z netu korzystam kilkanaście minut dziennie i zapewniam że to nie są żadne ściągawki :)

@Tynio, do mnie nic nie doszło, wysłałem ci wiadomość na GG jakbyś chciał mój numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewy-a

napisal

-------------------------------------------------------

Witam

Dojrzałem że Piotr Jan Rogalski i maximus są z Warszawy - więc może jakies pojednanie z małą lekcją akwarystyki, oczywiście na stopie pokojowej...

z jednej strony nie można czepiać się ( wyzywać ;( ) kogoś za szczerość, zwłaszcza jęśli ma rację,

z drugiej znowu stony - bardziej (bardzo) doświadczeni aqwarzyści powinni służyć pomocą jak i wiedzą, a w minimalnym stopniu wytykać błędy na forum publicznym - nie robi błędów ten co nic nie robi! I nie zalecam tutaj testów na żywych organizmach

Pozdrawiam wszystkich

P.s.

trzeba to jasno powiedzieć, że pójście na łatwizne - brak oczytania - powoduje takie zgrzyty - wieć podam jedną recepte! czytać czytać i jeszcze raz czytać !!

-------------------------------------------------------

chetnie sie spotkam z Piotr Jan

i niech udzieli mi kilku rad :) nie mam nic z przeciwka nawed ufunduje mu bilet za 5 zl :) by przyjechal


Poczatkowy Akwarystyk Morski 50L Zalane (w trakcie zakladania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha

Randka w ciemno :)

BTW @maximus piszesz na GG do wszystkich z nano ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uwazasz ze to ty ja juz cos powiniennes ruszyc tylek?


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze bysmy sie umowili gdzies gdzie on ma blisko ale on chyba nie chce :/


Poczatkowy Akwarystyk Morski 50L Zalane (w trakcie zakladania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym jak sie odezwales to chyba nikt nie chce


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to sie odezwalem ?


Poczatkowy Akwarystyk Morski 50L Zalane (w trakcie zakladania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.