Skocz do zawartości
kemoT

[S] [Z] Discosoma czerwone Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Trochę mi się grzybki porozfruwały po akwarium, więc pozbierałem je z piasku i chętnie się ich pozbędę za symboliczną kwotę 10zł (wersja dla niepełnoletnich) lub czteropak złocistego, chmielowego napoju (wersja dla dorosłych). Oferuję trzy młode grzybki, bez podstawek - jak na zdjęciu. Na drugim zdjęciu cała kolonia, z której urwała się sprzedawana młodzież.

Nie mniej chętnie wymieniłbym te grzybki na coś ciekawego. Jakakolwiek szczepka korala, którego nie mam będzie mile widziana.

W przypadku sprzedaży - możliwa wysyłka paczką pocztową priorytetową na życzenie, odpowiedzialność i koszt kupującego.

W przypadku zamiany - jestem gotów podjechać na terenie Bielska-Białej i najbliższych okolic.

Jeśli ktoś sobie życzy, dorzucę gratisowo szczepki Xeni.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

post-23048-0-45868900-1409510830_thumb.jpg

post-23048-0-19981700-1409510836_thumb.jpg

EDIT 2014-09-01: Dziś wyłowiłem kolejnego luźnego grzybka. Tak więc sprzedaję/zamieniam cztery sztuki. Reszta oferty bez zmian :)

EDIT 2014-09-05: SPRZEDANE koledze flimbooo

Edytowane przez kemoT (wyświetl historię edycji)

Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę ale w Bielsku będę dopiero w piątek


8076_8309.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę ale w Bielsku będę dopiero w piątek

No to rezerwuję do piątku dla kolegi.

@flimbooo - Szczegóły ustalimy już na PW


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.