Skocz do zawartości
lasius

Pąkle

Rekomendowane odpowiedzi

no to czekamy na propozycje :) Piotrze


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiecie może czy w okolicach kołobrzegu też można ich nałapać? Jade na wakacje nad nasze polskie morze i chętnie bym się pobawił w Pampaliniego łowcę zwierząt:D


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te krewety to nie są krewetki bałtyckie (garnele), ino atlantyckie Palaemon elegans - takie wesołe przybłędy, które wytrzymują w praktycznie każdych warunkach - zasolenie od ponad 40 do 2 promili t ok0-30st...

W dodatku wszystkożerne, w tym kanibalizm na osłabionych osobnikach.

Co ciekawe wybitnie wytrzymałe na drastyczne zmiany warunków, więc idealne zwierzaki na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to co aktynicy, organizujemy coś w niedzielę? Kto ma sprzęt do połowu? Kto zna sprawdzona miejsca? Kto się pisze? I na którą?


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewo przyciśnij ich :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu połów był dość słabawy tak z pół godziny machania siatą dla ok. 30 krewet - ale może się coś polepszyło;)

Jutro spróbuję popatrzeć i zdać raport;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież pisał w topicu o morskiej stajence, że jest z Gdyni...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja jestem świeżym jak szczypiorek na wiosne pomorzakiem;) - od września 2005:)

Generalnie możnaby zrobić operacje połów przy okazji spotkania TSA, bo to chyba niezadługo, niech słodkowodni też mają uciechę:)

Kraszan, czy tego hiperszczeta to już spuściłeś w kanał, czy jeszcze się z nim mozna zaprzyjaźnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde.. Olo.. spóźniłeś się dokładnie 24h. Wczoraj robiłem podmianę i niestety wieloszczet zmienił otoczenie. A trzymałem go tyle czasu i nie wiedziałem co z nim zrobić...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - Olo, napisz jeszcze, że wczesniej mieszkaleś w Łodzi, to zacznę grać w totolotka... :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj w domino;) W Łodzi byłem ze dwa razy w żywocie swym;)

Rzeszów a potem miasto stołeczne ;/, bleeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.