Skocz do zawartości
Olek

skała, później sprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety muszę się sprężyć i zlikwidować obcne akwarium, Został mi miesiąc tak więc chciałem się zapytać czy są chętni na 10 kg skły? Skała bardzo ładna z Zoo-fokusa jak będą mocno zainteresowani to dostaną foto skały. Skała jest naprawdę ładnie porośnięta, kupowana za 50zł/kg więc myślę iż cena 33zł będzie do przyjęcia. Dodam iż jest u mnie w zbiorniku 3 lata, a więc jest w pełni dojrzała i na pewno przyśpieszy proces dojrzewania w nowym akwarium. Później myślę że będzie można jeszcze kupić szkło, pompki, miniflotora, i pompę atman 2000l/h. Hqi nie sprzedaję i zwierząt też, ew. niektóre miękkasy.

Kontakt:

gg:5097980

kom: 501121016

Pozdr. Olek

P.S Wysyłka PKP na koszt kupującego, jestem z Lublina- z mojej strony nie powinno być problemów z pociągiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie wezme ta skale, prosze o zdjecia zajec@wp.pl, jestem zainteresowany tez sprzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zainteresowany skala, w miare mozliwosci poprosze o zdjecia na portowy-z@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez proszę o wyslanie kilku zdjęć skały i wszystkiego co masz na sprzedaż.

marine.coral@ntlworld.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem zainteresowany miekasami.Napisz na priv co miał bys na zbyciu.Pozdrawiam Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie- pierwszy był Hase, jeśli ktoś jest nadal chętny to napiszcie- Wam też powysyłam fotki, na wypadek gdyby zrezygnował.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,zakladam akwa, jestem zaineteresowany skałą, mini i miekasami, prosze zdj na prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - jeśli można to też prosze o fotki obecnyanieprzytomny@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.