Skocz do zawartości
nemo

Uwaga na Pana "rybę"

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gość o tej ksywie, zamówił towar i mnie wystawił do wiatru... Akwarysta???


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nemo daj więcej szczegółów, może jakoś namierzymy łotra!!Mam znajomych tu i tam:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mozna tak na forum oczerniac kogos bez podania powodu. Co to znaczy, ze wystawil Cie do wiatru ?

Wyslales paczke, za ktora nie zaplacil ? A moze tylko nie odebral ? A moze zarezerwowal i potem zrezygnowal ?

Goscia o ksywie ryba znamy w 3miescie. Pojawial sie na spotkaniach, kupowal odemnie ryby.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ogłoszenie że jak ktoś chce to mam do sprzedania żwir tylko że mam go już w akwarium 4 lata i tylko wtedy go odessam jak ktoś go weżmie na 100% i ten gość napisał że bierze. więc poświęciłem sobotę i odessalem go z akwa. Potem napisał że odbieże póżniej bo coś tam... OK napowietrzałem go przez dwa tygodnie, w końcu napisałem do Pana "R" długo nic i napisał że był na delegacji i nie miał czasu, odezwie się OK. JUZ DO NIEGO NIE PISAŁEM mineło jakieś 5 m-cy. Niechodzi o kasę tylko oto że ten żwir był jakimś podłożem bakterijnym teraz leży i się suszy (żwir)

a piszę otym ponieważ ten gość niebył jedynym chętnym

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@harnaś....przeczytaj jeszcze raz mojego posta

"nemo daj więcej szczegółów, może jakoś namierzymy łotra!!Mam znajomych tu i tam :)"

Pierwsza część zdania złożonego, jest prośbą do nema o podanie więcej szczegółów w celu:

-zdiagnozowania problemu

-określenia powagi sytuacji

-komunikatu do innych ewentualnie "oszukanych" przez Pana Rybę, żeby, jeżeli spotkali się już z podobym zachowaniem, wyrazili to:)

Gdzieś tu coś było o oczernianiu?????

@nemo - takie sprawy to się załatwia na bieżąco i z pewną stanowczością.Wystawił Cię, nikt tego nie kwestionuje, ale po części sam jesteś sobie winien.

Ja miałem podobną sytuację:

chciałem oddać dwa ładne kawałki martwej skały, wielkości mniej więcej litrowego kartonu po soku czy mleku...chętnych 11...i do dzisiaj mam je u siebie.Ludzie są niepoważni i nic na to się nie poradzi.Ja też mogłem oddać komukolwiek, a jednak też czekałem i nie będę tu wymieniał z nicków, ale chłopaki wiedzą o kim sprawa:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przydały by się komentarze, podobnie jak na allegro, może po prostu jak ktoś coś sprzeda, niech napisze w topicu na koniec, że ogłoszenie już nieaktualne kto kupił i jak przebiegła transakcja, kupujący może też dopisać komentarz na temat sprzedającego. Chyba nikt nie będzie miał za złe, że reszta forum dowie się kto co kupił, w końcu i tak można to wywnioskować kto jest czym zainteresowany z topicu, ceny i inne szczegóły przecież można ustalać na pw ale komentarz do ogólnego rozstrzygnięcia sprawy by się przydał. A jak ktoś chce załatwiać sprawę "za plecami" to już jego sprawa...Przecież większość z nas nie szuka jelenia tylko chce się czymś wymienić, pozbyć i nie szuka przekrętu, więc nie powinno być z tym problemu-przynajmniej ja w to wierzę.


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam rozmawialiśmy telefonicznie, że nie będę brał tego żwirku ale jeśli ktoś ma sklerozę to już jego problem bo kupowałem już nie jedną rzecz i nie było z tym żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o usuniecie tego posta gdyz jest to oczernianie a tak wogole to po 5 m-cach sie przypomniało ni z gruszki ni z pietruszki mi to nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnim czasem jakos tu moda usuwac posty....:-(


160x100x60 rogowe, refugium zeolit+aragonit 1:3,AM Turboflotor 5000,2 x Tunze 6100,2 x koralia 4,calcium reaktor,phosex, Oswietlenie 3 x 150W HQI(2x20K+1x21K)+1xATI actinic 80W,1xATI blueplus 80W, chemia coral shop,Tunze osmolator,UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cyt: "Ten gość o tej ksywie, zamówił towar i mnie wystawił do wiatru... Akwarysta???"

Tu chyba nie chodzi o mnie z tymi podejrzeniami??

Ja żwiru nie zamawiałem ,bo kupiłem pare ładych kg w AM juz dawno dawno temu!!!!! Mam nadzieje ,że jak zwykle sie myle i nikt mnie o nic nie podejrzewał.

Ale akwarsta na końcu twojej wypowiedzi brzmi 2 znacznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarysta chyba nie wiesz co znaczy przypucował a jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RYBO przypucować znaczy PRZYZNAĆ SIE ,lub podłożyć sie-znaczy sie przyzać sie do tego czego sie nie zrobiło.

Jakiś agresywny jesteś ,może jesteś BOJOWNIK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ryba nie chce mi się roztrząsać tej sprawy bo nie jest ona warta nawet pietruszki. Chciałem tylko zaznaczyć że ja pamiętam wszystkie nasze rozmowy telefoniczne które to ja do Pana wykonałem a po 5 m-cach o tym piszę ponieważ myślałem że Pan choć raz zadzwoni i wyjaśni tą sprawę jak na dżentelmena przystało. Z poważaniem Szlachta P.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.