Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy Wy też mieliście problem z aktualizacją do nowego iOS? Próbuje dziś cały dzień i wyskakuje taki błąd, zarówno przy aktualizacji z telefonu jak i z iTunes...

post-12828-0-73113300-1411064698_thumb.png

Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem jaki miałem to z baterią- moja miała 20% a telefon aktualizuje sie jak masz minimum 50 ale podłączyłem pod ladowarke i poszło :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo osób aktualizuje i błąd pobierania, u mnie iPad Air i iphone 5 pobrały i zainstalowały bez najmniejszego problemu, ipad 1,3 GB iphone 978 czy jakoś tak GB , najbardziej cztery mnie możliwość dyktowania tzn pisania głosowego po polsku


275 l,Sump 80l, 2x Ecotech RADION xr30w,Bubble King Mini 200,

Reef Octopus MF-70 na ROWA, Skimz + AllInOne BioPellets,

Vortech MP-10 x2, JEBAO DC6000 obieg, Grotech TEC III NG

FM Balling Light, 25kg LR, 18kg LS i pare zwierzaków :)

aquarium1737.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wydawało mi się, że może to być spowodowane przeciążeniem serwerów, ale cały dzień?!

Oby wreszcie poszło bo zaczynam się lekko irytować :veryangry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze wczoraj ściągłem. Mam 4s i trochę klapa, poza udogodnieniami - dobrymi, trochę mi tnie, daje mu szanse do pierwszej aktualizacji, jak nie poprawi to zmieniam go na Windows phone.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 4s i pewne obawy co do sprawności działania w iOS8... Nie szło wgrać więc olewam na razie i poczekam na udoskonaloną wersję(o ile będą o niej dobre opinie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze wczoraj ściągłem. Mam 4s i trochę klapa, poza udogodnieniami - dobrymi, trochę mi tnie, daje mu szanse do pierwszej aktualizacji, jak nie poprawi to zmieniam go na Windows phone.

Od zawsze uważam że IOS to porażka, a co do zmiany systemu to polecam androida.


Hydor Slim-Skim 250.65, LED Cree 100W, Hagen Elite Crystal Flo 80 + Skimmer Hagen Fluval, Jebao WP 25, Vibration Pump JVP-101, Turbo 750 N, Eheim Jager 125W.

!!! Kupię miękasy oraz ukwiały w okazyjnej cenie !!!

________________________________________________________

| M.in.: Zoa, Sinularia (Zielona), Quadricolor, Rhodactis, Ricordea |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze uważam że IOS to porażka, a co do zmiany systemu to polecam androida.

No przesadziłeś z tym poleceniem systemu. :-D


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przesadziłeś z tym poleceniem systemu. :-D

Nie, dlaczego? Android według mnie jest najlepszym systemem do urządzeń mobilnych tj. Smartfony, Tablety itp.


Hydor Slim-Skim 250.65, LED Cree 100W, Hagen Elite Crystal Flo 80 + Skimmer Hagen Fluval, Jebao WP 25, Vibration Pump JVP-101, Turbo 750 N, Eheim Jager 125W.

!!! Kupię miękasy oraz ukwiały w okazyjnej cenie !!!

________________________________________________________

| M.in.: Zoa, Sinularia (Zielona), Quadricolor, Rhodactis, Ricordea |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali to co ma, ja mam iPhone, zona samsunga i jak mam coś zrobić w zony telefonie to dostaje białej gorączki... a Windows to już lepiej się nie wypowiadać...


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem już chyba każdy system na telefonach. Niewiele WP ale coś tam widziałem. iOS ma jedną wkurzającą przypadłość - Apple przy wypuszczeniu nowej wersji pisze że pasuje do ilus tam generacji wstecz. Efekt jest taki jak ma Kiflu czy miałem ja z moim starym 3GS - system chodzi, bajery jakoś działają ale z płynności oryginalnego softu zostało tylko wspomnienie. Jak po wypuszczeniu nowej wersji nie przekopiesz człowieku tysiąca postów na forach poświęconych produktom Apple to możesz zostać w .... A jak wygląda przywracanie poprzednich wersji iOS to lepiej nie wspominać - dla zwykłego użytkownika, który nie robi jailbreaka i nie kombinnuje z BB to jest czarna magia. Android idealny nie jest ale jeśli dany tel czy tablet nie powinien mieć nowszego Andka (bo producent nie chce go już wspierać bo musisz kupić nowszy model) to nie ma na niego aktualizacji. Oficjalnej oczywiście.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.