Skocz do zawartości
Protection2000

Coś drażni korale...(wirki)

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli dobrze karmisz to wiadomo ze bedzie najedzona i oleje wirki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jeszcze nie jadła ale nie wiem jak ją w sklepie karmili, pożyjemy zobaczymy może załapie, jeszcze mnie ten mandaryn zastanawia Synchiropus picturatus ale nie chciał bym tych ryb znów tyle na wpuszczać


c784772eaae958f7d513903bf06bf18du288a270.png?upd=20140710105418

Akwarium - Reefmax 105l, odpieniacz Hydor Slimskim Nano 135.35, oświetlenie led DIY, obieg - Newa Jet 1200, sól Tropic Marin Pro-Reef, Balling 123 Tropic Marin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hexataenia i mandaryn to nie jest dobra para niestety. Są akwariach których są razem, ale Twoje jest za małe dla tych dwóch ryb. Daj jej czas....

Edytowane przez Margo (wyświetl historię edycji)

Akwarium 90x60x55h (komin wewnętrzny) FullOW + sump; ponad 300l wody w obiegu, odpieniacz Deltec Sc1455; 2x Tunze 6045; Obiegowa Tunze Silence 1073.04; Lampa LED Maxspect Razor 16000K; 28,5 kg LR; 20kg LS; 200ml biopelletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypłukałem biedną euphilie...trochę mieszkańców miała na sobie...a to nie wszystko jeszcze bo powyłaziły jeszcze z niej po włożeniu do akwarium.

594_img_4202.jpg


c784772eaae958f7d513903bf06bf18du288a270.png?upd=20140710105418

Akwarium - Reefmax 105l, odpieniacz Hydor Slimskim Nano 135.35, oświetlenie led DIY, obieg - Newa Jet 1200, sól Tropic Marin Pro-Reef, Balling 123 Tropic Marin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie pozbyłem się wirków ale problem pozostał nadal...korale się napompują i za chwile połowę polipów chowają i tak w kółko..pierw zapodałem węgiel rowa, teraz dorzuciłem chem-pure elite i purigen nadal bez zmian ma ktoś jakieś pomysły??


c784772eaae958f7d513903bf06bf18du288a270.png?upd=20140710105418

Akwarium - Reefmax 105l, odpieniacz Hydor Slimskim Nano 135.35, oświetlenie led DIY, obieg - Newa Jet 1200, sól Tropic Marin Pro-Reef, Balling 123 Tropic Marin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kolego tez mam wirki za pare dni bede startował z nowym baniakiem płukanie i odsysanie tego cholerstwa jak narazie nie przynosi efektów przed przesiatką zastosuje to

http://erybka.pl/pro...rukcja-PL-.html

by wytruc je w cholere w całym baniaku :p (gdy sie te wirki pokazały korale sa czesciowo zamkniete)

Zastosowalem ten srodek, sporo padlo ale nie wszystkie pomimo ze wlalem cala zawartosc. pewnie gdybym powtorzyl zabieg to by pomoglo. Wezowidla powypadaly ze skal, super ale tez nie wszystkie ;( Parka mandarynow, dwie hexy, chelmon -nygusy, chce dolozyc zielonego wargacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.