Skocz do zawartości
sebcio2222

Coś rozerwało korala?

Rekomendowane odpowiedzi

Posluchaj "kolego",

Napisales posta w jednym temacie, a po 15stu min. zalozyles nowy temat z tym samym pytaniem (wiec jest to dla mnie robienie zbednego balaganu).

Z uwagi na godzine, o ktorej to napisales- powinienes zdawac sobie sprawe, ze odpowiedz mozesz dostac troche pozniej niz oczekujesz.

Jeden z forumowiczow napisal co to za zwierz, wiec moja pomoc ewidentnie jest zbedna, ale skoro tak napierasz I zeby nie robic OT, to napisze :)

Jest to wieloszczet, ktory moze urosnac do sporych rozmiarow.

Poki co dzieki niemu pozbywasz sie resztek w zbiorniku.

Moj "Benny", ktory jest w zbiorniku (zbiornikach) ponad 2 lata, moglby pod wzgledem dlugosci zrobic prawdziwa kariere w filmach dla doroslych, wiec ciesz sie zwierzakiem, obserwuj sobie I uwazaj na rece.

A teraz skoro juz sobie wyjasnilismy, to moglbys chociaz podziekowac koledze Blizzard2009 za jego wklad I pomoc w odpowiedzi na Twoje pytanie...

Pozdrawiam

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wiem ale ta rodzina wygląda na większą może nazwa? Ktoś gdzieś napisał że jak podrośnie to mogę na niego zapolować to już nie wiem nie groźny teraz a potem wyjdzie i mnie zjeść zechce?wczoraj wieczorem naliczyłem 3 osobniki około 8 centymetrów robale wychodzą po zgaszeniu świateł.

Edytowane przez sebcio2222 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"to już nie wiem nie groźny teraz a potem wyjdzie i mnie zjeść zechce?"

Haha nie mogę :rofl: Puki co niech sobie łazi i czyści resztki :)


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i podzieleniem się wiedzą nazwa bardzo mi pomogła i rzeczywiście na paluszki trzeba uważać a robal rośnie do 3 metrów dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.