Skocz do zawartości
maximus

Od czego jest mixer ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ej sorry, on ma acropory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rymy mi się skończyły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po co się z niego śmiałeś jak nie umiesz mu pomóc? To jakieś chore. Nie umiem mu pomóc to mu dojade jeszcze... No cóż z Polski jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Błażej wcinasz sie jak froterowe gacie w zadek grubej emerytki.

Owszem robiłem sobie jaja z niego ale potem doszedłem do wniosku ,że to w sumie nie byl najlepszy pomysł.

Gdyby koles mieszkal kolomnie to dałbym mu nawet ze 30L litrów wody ,bo i tak wylewam tyle do kibelka co 2 tyg i odpieniek tez bym mu zbudował. Nie jestem bogatym gimnazjalistą który wychwala sie akwarium taty i potrafie sam zbudować osprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bogaty:), a i sam odpieniacz jeden zbudowałem, ale widze że i tak nie jestem taki bosski czak jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rymy mi sie skończyły? Ludzie wschodu czyli z Lublina też mają ciekawe rymy. Niedawno tam byłem ,jesteście z 40 lat do tyłu za wielkopolską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie zgoda ja idę spać, nie chcę jakiejs znowu migreny dostać. Ziomek Ty nie wrzucasz na mnie

ja na ciebie i jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żegnaj słoniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakujesz z wszawym tekstem a teraz uuuuuuuu uuuuuuuu ide spać....... .......

Czego sie spodziwałeś ,pewno myślałeś ,żemnie sprasujesz tekstem o błazenku. Wg mnie ty też jesteś błazenkiem.

**Moderatora oraz postronne osoby to czytające z góry przepraszam**.

Może texty nie z 1 ligi ale Olek wreszcie zamilkł i świat nagle stał sie jakiś lepszy.

ps Poszperajcie z googlach ,bez kitu strzelanie z kwaśnej śmietany to nasz sport regionalny.

Co do lublina to naprawde mi sie tam nie podobało ale przecieżto gniazdo Olka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt"Ciekawe czy na tej rybie tez się tak wyżywałeś? Niezłe, nie wyobrażam sobie jak można błazna ukatrupić..."

Czy ten teks nie pokazuje tego ,że poprostu jesteś żałosny? Opierasz swoje wypowiedzi na mój temat na tym ,że przeczytałeś o tym ,że kupiłem uszkodzonego błazenka a ten odjechał.Pochwal sie ile tobie rybek zdecho ,na pewno nie 1 skoro niby tyle lat sie tym zajmujesz.

Albo lepiej zapytaj taty ,on będzie wiedział.

Naprawde niemałbym nic przeciwko gdybyś zaczepiłmnie o kilka postów wcześniej zanim zapytałem czy ktoś pomoże maximusowi. Co do mojego pojecia o akwarystyce to musze jakies posiadac skoro startowalem od akwarium 1000L a osprzet wykonałem w 90% samodzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz zdechła mi owszem jedna ryba gobiodon citrinus ale nie chciał jeść- tego nie można poznać u sprzedawcy że mogła być łowiona na cyjanek, a chyba zniszczona płetwę można? Nie chce mi się z Tobą gadać, jesteś zakompleksiony i to wszytsko.

Czego sie spodziwałeś ,pewno myślałeś ,żemnie sprasujesz tekstem o błazenku. Wg mnie ty też jesteś błazenkiem.

jesli bym był na Twoim poziomie też bym Cie naklął, zwyzywał ale to jest tylko objawem Twoejej bezsilności w tej sytuacji.

Ode mnie to tyle.

Proszę moda żeby zablokował/usunął ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakompleksienia to raczej tez niemam powodów.

Bezsilny też nie jestem ,raczej ty jestes bezsilny ,bo wyzwałeś mnie na pojedynak na docinki i sromotnie go przegrałeś.Pewno myślałeś sobie ,że jesteś inteligentny i dowcipny ale wg mnie to jesteś CZOPKIEM lub czubkiem pompki do lewatywy (używanej od 30 lat w domu starców).

Olek następnym razem jak pojedziesz z tatą po rybki weź ziemniaczki ze schabowym i kapustą ,może sie jakaś rybka skusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**akwarysta** , olekszwarc

Węźcie sobie coś na wstrzymanie, a jeśli to nie pomoże to takie pogaduszki użądzajcie na priv lub GG.

Ząśmiecanie forum pierdołami.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego forum schodzi na psy i widze ze coraz wiecej osob albo je opuszcza lub wcale sie nie odzywa

szkoda


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prosiłem o zablokowanie i skasowanie, do moderatora tez pisałem, ma cos z nim zrobić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exactly :haha atmosfera ostatnio zrobila sie znow jakas smierdzaca. warto by zrobic dzial hydepark gdzie takie posty bylyby przerzucane, zeby nie zasmiecac(jezeli juz koniecznie na publicznym cos takiego trzeba zalatwiac ):Dozingoff. no i przydaloby sie zeby mod czesciej i szybciej reagowal i przenosil takie posty tam gdzie ich miejsce ;)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zablokowany !!!

Za zamieszki i bójki bedzie ban !!!


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.