Skocz do zawartości
Tynio

Przyjmę każdą ilość dzikich krabów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Masz jakieś dzikie kraby co przeszkadzają

Mieszkasz We Wrocławiu

to już nie problem moja krewetka je "przytuli" i "zaprzyjaźnie sie" -BARDZO BLISKO

Kazda ilość i wielkość

Sam przyjadę po krabiki (Wrocław)

Jak by ktoś miał z poza Wrocławia to przy większych ilościach bez problemu będe pokrywać koszty przesyłki

Jak będa małe ilości to może jeszcze ktoś z Twojego miasta ma jeszcze krabiki.

Jako że od jakiegoś czasu dzieli mi sie Zoanthus sp.

o taki

1144-zoanthus.jpg

Tylko cierpie na brak małych kawałków skałki wiec odrywam kawąłki tam gdzie sie da i robie szczepki na małym kamyczku.

Szczepki takie mogę "podarować" (jak sie zaszczepią) osobą z Wrocławia które dostarczą najwiecej "rozrywki" mojej krewetce.

Moje hasło

NIE WYWALAJ DO KIBLA ,KREWETKA MODLISZKOWA PRZYGARNIE WSZYSTKICH WYGNAŃCÓW !!

Czekam i moja kreweta tez (jak narazie w panelu)


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pami?taj tylko, ?eby docenia? inteligencj? i spryt tego stworzenia... Moim zdaniem inteligencj? przewy?sza o?miornice. Modliszka potrafi zastawia? pu?apki, udawa? trupa, planowa?, robi? w balona nawet cz?owieka. Ona dorze wie, ?e siedzi w panelu, ?e za delikatn? sciank? z pcv/plexy/szk?a jest du?o mi?ska... Albo w ko?cu podejmie pr?b? przedostania si? na drug? stron? w stylu a'la alpinista albo w bardziej konwencjonalny spos?b robi?c sobie dziur? w panelu. Nie zapominaj, ?e to "najsilniejsze" i najszybsze zwierz? w przyrodzie jezeli chodzi o uderzenie - "9mm bullet". Uwielbia rozszarpywa? ludziom kciuki.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kraszan :

Pamiętaj tylko, żeby doceniać inteligencję i spryt tego stworzenia... ...to "najsilniejsze" i najszybsze zwierzę w przyrodzie jezeli chodzi o uderzenie - "9mm bullet". Uwielbia rozszarpywać ludziom kciuki.

To wiem i pamiętam

Panel mam szkolany 6mm ona jest jak narazie mała i nie ma szans by sie przebić.

Co do wyczynów alpinistycznych to moze mieć mały problem choć nie jestem tego pewny czy faktycznie nie pomyśli o wejścu do akwarium z tej strony gedzie mam grzebień.

W panelu jak dobrze pójdzie to bedzie siedzieć tylko tydzień.

Potem powinna wylądować w małym akwarium lub znowu zaleje 30l

Wiesz nie zamierzam jej dawać mojego kciuka by sobie possała , ma swoje łapki niech sie bawi nimi.

A i jeszcze powracając do tematu tego miesa co pływa w akwarium.

Powiedz mi czego ta krewetka nie zabiła/zjadła mi ślizga bicolor-a ? siedział z nią w jedej "jamie"

Jest to dla mnie wielki znak zapytania


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikające ryby (nawet bardzo duże) mogą być sprawką modlichy. Swojego czasu ktoś tu zapodał linka do filmiku jak to stowrzenie rzuca się na sporą rybę.

Jak znajdę tego linka to zapodam.

PS. O zniknięciach ryb może coś powiedzieć @Harnas - Jemu modlicha coś wytłukła (nie pamietam co, chyba Nasso).


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zzarla centropyge loriccocus...ale ostatnio zniknal mi lineratus wiec znowu podejzewam jakiegos stwora.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kraszan :

Znikające ryby (nawet bardzo duże) mogą być sprawką modlichy.....

@Kraszan

@Kmati

@Harnas

Wiem wiem wszystkie posty śledziłem od jakiegoś czasu (od kiedy mi tak pukało)

o krewetkach modliszkowych , oglądałę sporo filmów z naszego forum oraz i innch foum (dla tych "zboczeńców" co nagrywają filmy jak zjadają kraby i inne ..)

Zdaje sobie sprawę z zagrożenia ale jak to jest możłiwe że taka krewetka żyła tak długo razem z rybką w jednej "jamie" - to mnie zastanawia

Czy nie była głodna ?? ale jak jadła jak czaśto siedziałem przy akwarium i obserowowałem

A może była za mała ??

Sam nie wiem.


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 kraby w akwarium, jeden ok. 2cm drugi trochę większy, jak chccesz to je spróbuję złapać i naślę gratis, ale ze względu na cięcia budżetowe tylko za szczepek zoanthusów ;) (pokrywam koszty przesyłki w obie strony)

PS: jak ktoś chce pooglądać krewetkę modliszkową to:

http://video.google.com/videosearch?q=mantis+shrimp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi Zet :

Mam 2 kraby w akwarium, jeden ok. 2cm drugi trochę większy, jak chccesz to je spróbuję złapać i naślę gratis, ale ze względu na cięcia budżetowe tylko za szczepek zoanthusów ;) (pokrywam koszty przesyłki w obie strony)...

Dzięki ADI

Ale uwierz mi 2 kraby to jest niewiele.

Jednak będe pamiętał o Tobie

Jesteś z Warszawy moze ktoś tam sie jeszcze znajdzie co ma dzikie kraby na zbyciu wtedy spoko wyśle Ci szczepkę

mam 2 z czego jedna jest już przyrezerwowana

reszta szczepek jest przytwierdzona do dużych skałek lub "wala sie po dnie" nie mam ani jednego małego skrawka żywej skały.

Myslałem nawet by pojechać do sklepu i kupić taką drobnicę ale u mnie ze skałe ządają 60/kg !!

Chyba ze jakaś dobra dusza z wrocka bedzie jechac gdzieś do jakiegoś sklepu to bym sie pisał na zakup około 0,5-1kg skały "drobnej"


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.