Skocz do zawartości
Moorecki1994

Poszukuję chętnego do wykonania lampy led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie potrzebuję aby ktoś za mnie wykonał lampę Led bo sam jestem lewy z elektroniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szczególne wymagania?

wschody-zachody czy tylko włącz i wyłącz + ściemnianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak lampa będzie miała oświetlić powierzchnie 42x30x42h akwarium będzie w formie kostki z panelem filtracyjnym z tyłu pojemność akwarium będzie to 74 l ale bez panelu jest to 58 l

korona będzie wykonana z szkła polakierowanego na czarno i przyklejona bezpośrednio do akwarium jej wysokość będzie najprawdopodobniej 8 cm i chciałbym aby lampa zmieściła się w koronie tak aby nie wystawała czyli jej max wymiary to około 28x38x5-6h chociaż wolałbym aby była węższa i krótsza tak gdzieś 20x35x5 no i aby jej moc była coś około 60 W. Co do ściemniania itp to raczej nie bo to najprawdopodobniej znacząco podniesie koszty a mi zależy aby nie był to ogromny wydatek :) Ale wszystkie szczegóły były by jeszcze do ewentualnego dogadania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,

Radiator mam długi na 17cmx13x3,5 - zasilacz 24v 75w (markowy) ,potencjometry pwm tez ,

teraz jakie diody chcesz? - proponuje 6szt.CW + 12 szt.RB i jeszcze wentylatorek komputerowy

Mogę również dostarczyć Tobie wszystko i pokazać co i jak- jest to banalnie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diody to myslełem ze własnie 6 białych tylko ze 10 niebieskich i jedna czerwona i jedna zielona :) a mniej wiecej jaki mył by to koszt ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się i zapytam jaki to koszt m-babka ?

Wychodzi około 400PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fajna lampa, z gwarancją dwuletnią kosztuje około 500zł

białe 12000k niebieskie 460nm, 18 diod 3w w proporcji 1:1, z bajerów to jest na wifi, regulacja mocy 0-100%, sterowana z pilota, z czujnikiem temperatury, itp

Chyba jedna z ciekawszych ofert gotowych lamp.

post-10459-0-67993500-1414094414_thumb.png

post-10459-0-39328500-1414094426_thumb.png

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś miałem namiary, póżniej znajdę i ci podeślę, jak bym zapomniał to przypomnij proszę na pw.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jakiej wielkości akwa doświetli ta lampa? Nie widziałem jej na żywo w akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy on jeszcze bywa na forum ale możesz spróbować napisać do tomasza on się zajmował DIY ledami.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jakiej wielkości akwa doświetli ta lampa? Nie widziałem jej na żywo w akcji

50x50 myślę max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.