Skocz do zawartości
MarcosB

(S) Lampa Aqua Medic Aquasunlight NG 2x250W +4X54W T5

Rekomendowane odpowiedzi

Lampa Aqua Medic Aquasunlight NG 2x250W HQI + 4x54W T5

W zestawie z dwoma elektronicznymi statecznikami LUMATEK. Można w nich zmieniać moc HQI 175,250, 275W Super Lumen.

Stateczniki elektroniczne nie grzeją się to raz, dwa są zupełnie niesłyszalne w pracy.

W komplecie dodaje dwa żarniki PHOENIX 14.000K 250W. Mam też świetlówki, jedną narva Blue i jedną Purple plus ATI, jak ktoś chce mogę je dorzucić, na dojrzewanie będą idealne. Do SPSów proponuje odrazu kupić nowe.

Lampa w dobrym stanie, ma delikatne ślady używania, dorabiane lewe mocowanie. Brakuje jednej wewnętrznej blaszki od HQI, ale akurat ta blaszka nie wpływa na skutecznośc żarnika. Można ją dorobić, ale moim zdaniem nie ma to wpływu na moc lampy.

Lampka ma wymienione uchwyty na T5`tki (8szt) oraz na HQI(4 szt) . Wszystkie mocowania źródeł światła są nowe.

Oddzielnie zapalane T5 po 2 szt oraz HQI, lampa ma zainstalowane diody imitujące księżyc ale nigdy ich nie używałem , nie wiem czy działają. Przewody wyprowadzone w każdym razie są.

Wymiary lampy: 120 x 41 x 9,5 cm.

Całkowita moc lampy: 716W.

Cena za komplet 1300 zł. Odbiór osobisty lub wysyłka. Lampa ma moc! idealnie nadaje się

do oświetlenia nawet najbardziej wymagających korali SPS.

Kontakt 694 222 448 lub przez forum.

Poniżej fotki lampy oraz mojego starego akwarium oświetlanego tą właśnie lampką.

DSC_0311.JPG

DSC_0312.JPG

DSC_0313.JPG

DSC_0058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.