Skocz do zawartości
vipserek

Czy te rzeczy mi sie przydadza do akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam troche nakupowanej chemi do akwarium i tak naprawde niewiem do czego to uzyc i czy wgole mi sie to przyda czy to sie przeterminuje u mnie a nigdy tego nie uzyje a komus moze to sie przydac i tanio sprzedac bo zamienic za jakies korale albo ryby.

Jak ktos moze spojzec na to co mam i powiedziec czy sie przyda bede bardzo wdzieczny

Akwarium bedzie tylko z miekasami i ukwialy no i ryby.

1.

3302e7df09af6789med.jpg

2.

5d40940bc517407emed.jpg

3.

3f4b75560bc7166fmed.jpg

4.

5d32f93eac83f8e4med.jpg

5.

98e2106712795e5fmed.jpg

6.

888dbc875f0fea12med.jpg

7.

5ad79a0f8c4a46d0med.jpg

8.

027f8fe037dc13a5med.jpg

9.

914384f3518bd2e5med.jpg

10.

efd84a9d38f0b2b3med.jpg

Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

Edytowane przez vipserek (wyświetl historię edycji)

[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę co można Ci napisać... - chcesz sprzedać - wystaw i podaj ceny, chcesz zapytać po co to jest?? to chyba nie powinieneś brać się za akwarium skoro zadajesz takie pytania tu - kupiłeś to chyba w jakimś celu i wiesz po co - każdy preparat ma opis po co i do czego jest i na jaki litraż - chcesz używasz - nie chcesz nie używasz


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiles to czy dostales?


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę co można Ci napisać... - chcesz sprzedać - wystaw i podaj ceny, chcesz zapytać po co to jest?? to chyba nie powinieneś brać się za akwarium skoro zadajesz takie pytania tu - kupiłeś to chyba w jakimś celu i wiesz po co - każdy preparat ma opis po co i do czego jest i na jaki litraż - chcesz używasz - nie chcesz nie używasz

Dziekuje za pomoc

Czyli kazda osoba znajaca sie moze miec akwarium ?

Sadze ze na poczatku nie wiedziales wszystkiego.

Zakladal mi to kolega ktory wyjechal i nie musze sie znac na wszystkim a chcialbym sie dowiedziec co mi sie przyda co nie bo zalozenia byly inne teraz sa inne. Bo komus moze sie tez to przydac.

A co ze ma instrukcje jak sie na tym nie znam i nie musze byc odrazu wikipedia na temat akwarystyki morskiej od tego sa fora i ''normalni ludzie '' Ktorzy pomoga doradza a nie beda sie wymadrzac.

Kupiles to czy dostales?

Mialem okazje kupic to po dobrych rabatach wiec bralem co bylo z mYsla ze jak sie cos nie przyda to odsprzedam komus co bedzie potrzebowal.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem kolego.. ja swoją przygodę z akwarium morskim zaczynałem od ostrego czytania.. dlatego właśnie że wiedzy mi brak... Miej na uwadze to że będziesz miał pod opieką zwierzęta - ŻYWE. Jak poczytasz mądrych na tym forum zobaczysz że można wystartować i mieć piękne akwarium bez chemii. Jestem akwarystą - nie chemikiem... czytaj, obserwuj, staraj się zrozumieć procesy zachodzące w akwarium... dla mnie większość z tych preparatów była by bezużyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj razem z akwarium najlepiej:)


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wystartować i mieć piękne akwarium bez chemii. Jestem akwarystą - nie chemikiem...

więc pokaż swoje akwarium które jest bez chemii zapewne wszyscy będą pod mega wrażeniem. :D

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie takiego zbiornika :p


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

du

sprzedaj razem z akwarium najlepiej:)

Widze ze zapomnial wół jak cielenciem byl.

ok widze ze nikt nie moze normalnie odpisac, czytam jak moge forum na necie ale z racji prowadzenia firmy mam malo czasu

POzdrawiam i dziekuje za informacje.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zostaw sobie wszystko, no chyba ze potrzebujesz gotówki …

Wg mnie wszystko ci sie moze przydac

jak nie za miesiac to za rok a moze i za 2 lata

trzymaj plynne w lodówce .. ważnosci raczej nie powinne stracic

Znajdz opisy po polsku lub przetlumacz sobie dokladnie, co do czego sluzy a pozniej sprawdz na forum w jakich przypadkach bylo stosowane .

na bank purignen i pierwiastki mogą ci sie przydac

jak bedziesz stosowal ubogą sól to wtedy musisz dozowac pierwiastki

tak samo jak jednak spodoba sie jakis lps czy sps - tez moze im czegos zabraknąć

pozdrawiam


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z

Kolego zostaw sobie wszystko, no chyba ze potrzebujesz gotówki …

Wg mnie wszystko ci sie moze przydac

jak nie za miesiac to za rok a moze i za 2 lata

trzymaj plynne w lodówce .. ważnosci raczej nie powinne stracic

Znajdz opisy po polsku lub przetlumacz sobie dokladnie, co do czego sluzy a pozniej sprawdz na forum w jakich przypadkach bylo stosowane .

na bank purignen i pierwiastki mogą ci sie przydac

jak bedziesz stosowal ubogą sól to wtedy musisz dozowac pierwiastki

tak samo jak jednak spodoba sie jakis lps czy sps - tez moze im czegos zabraknąć

pozdrawiam

Dziekuje wielkie kolego za odpowiedz.

Temat do zamkniecia.


[/url] 7728_7942.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.