Skocz do zawartości
morfeusz1976

Instrukcja do testu Mg/Ca JBL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem ostatnio test Mg/Ca JBL od znanego sklepu ale nie będę robił im reklamy który przyszedł w stanie jak na foto ale to jeszcze mógłbym przeboleć :p ale w opakowaniu niema instrukcji obsługi.

Poratuje ktoś skanem, fotką lub pdf ?

Chyba, że jest gdzieś na forum a tylko nie potrafię odszukać.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam Serdecznie.

post-24451-0-54455100-1418489758_thumb.jpg


Akwarium 104x50x60, ATI 8x39w dimm, Skimmer Skimz Oval SV203, Gyre XF130 + RW8+RW8

79f2a5736b72c7fb7330881dd9cde423u812a713.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie wiem jak to zrobić ale może się uda.

Nie przekręciłem zdjęć ale myślę że dasz radę.

Edytowane przez Boski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to była wersja dobrze spakowana, tylko coś poszło nie tak przy dekompresji :)...

tak poważnie, dwa razy je kupiłem i nie byłem z nich zadowolony, ile testów zrobiłem na MG miałem tyle wyników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test jbla jest do bani. Sprawdzałem różme dwa testy kupione z dwóch różnych źrudeł i kicha. Mg+Ca pokazywało u mnie 1100, a Ca 400 ,więc Mg wychodziło 1100- 400 =700 . Padaka. Wpadłem w panikę , napisałem posta i koledzy z forum mi wyjaśnili że jbl jest do bani. Polecili Salifert . Oczywiście zaraz nabyłem i pokazywał mi Mg = 1150 , a jbl 700 niezła rozbirerzność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.