Skocz do zawartości
Kraszan

Sklep wysyłkowy z elementami elektronicznymi

Rekomendowane odpowiedzi

Daję to tutaj, bo jeżeli pojawi się odpowiedź to będzie łatwiej znaleźć na przyszłość.

Za gówniarza, jak chodziłem do tech.elektronicznego co chwila coś sobie składałem. A to jakaś komarołapka, albo jakieś migające diody itp... Stawałem w kolejce, w sklepie elektornicznym w przejściu podziemnym pod Łodzią Fabryczną i rzeźbiłem zamówienie... poproszę jeden rezystorek 3,3k, dwie diody led, jeden tranzystorek BC211... itd... Lista była niemiłosiernie długa, elementy pojedyncze, ceny śmieszne... Było to irytujące i dla mnie i dla sprzedawcy. Po półgodzinnym czytaniu listy zyczeń miałem pełne kieszenie elementów i płaciłem równowatość paczki fajek.

Teraz już mi się nie uśmiecha robić takiej szopki - za stary jestem :) Wolę sobie zamówić te pierdółki w jakimś serwisie wysyłkowym, nie patrzeć sprzedawcy w oczy i nie wymieniać elementu po elemencie. Czy ktoś się orientuje, gdzie w necie wisi taki sklep - w sensie idealnie zaopatrzony, gdzie obsługują takie detaliczne zamówienia?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.mse.beep.pl www.seguro.home.pl

nie wiem co z kwotą minimalną zamówienia bo z reguły jak robie zakup to kręci sie koo 100zł nie mniej.

co do sklepików lokalnych - mnie nie krępuje robić takich szopek o jakich piszesz - dzieki mnie i takim innym jak ja jedyny taki sklepik w Lesznie żyje. I wisi mo to że stojący za mną w kolejce gówniarz - chcący kupic baterie do pilota marudzi pod nosem :)

inna sprawa że gdy nie mam czasu zostawiam w sklepiku kartke z życzeniami i mówie - wroce za godzine - i jest wszystko jak chce i płace 10zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tme.com.pl, dobrze zaopatrzony. Dodatkowy plus ze jest w Lodzi wiec za przesylke zaplacisz mniej lub odbierzesz osobiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.