Skocz do zawartości
Kraszan

Ocelaris vs Xenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ale numer!

Błazenek zjadł (tzn rozszarpal) xenie !

Od paru dni miałem większy przyrost xenii - zaczęła dodtykać do rozłożystego sarcophytona, w którym mieszka wyeksimtowany z ukwiała malutki błazenek. Koralowce nie były poparzone ani pokurczone. Po prostu ich polipy splatały się ze sobą. Wkurzony tym widokiem błzenek najpierw skubał xenię, a pozniej zaryzykował opuszczenie sarca i popłynął ją sciąć! Normalnie na moich oczach ogryzł ją od skałki! Widzieliscie coś takiego?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , dziwne zachowanie jak na błazenka. Dobrze,że nie jest wielkości pokolca, bo by ci przejął władzę w akwa .Tez mam jedna rybke Navarhusa, która skubie xenie ale wiedziałem o tym zanim ja kupiłem, a że xenia szybko sie rozrasta to mi jej nie szkoda.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem mojego błazna (4 szt) w takiej akcji ale dwa frenatusy rozniosły mi całą xenię w proszek. Wytępiły ją doszczętnie, ale nie tylko ją bo bardzo lubiły zmieniać wystró akwa. Naszczęście nie mam ich już!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze u mnie blazny nie kosza xeni........

mam jej tyle ze sam obcinam jak mi zoanthusy przerasta bestia jedna

co do porzadkow to rzeczywiscie blazny to lubia robic jakis czas temu przewrocily mi acropore wprost na clavularie ktora bardzo parzy i niestety polowa zbielala ale widze ze powoli zarasta odnowa.


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.