Skocz do zawartości
**akwarysta**

Gra ktoś z was w Americas Army?

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna strzelanka sieciowa ale nie moge zaliczyć testów do SF tzw przenikania. Jak ktos wie jak to przejsc to prosze o info. Zatrzymałem sie na punkcie A.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem ale na moim kompie troche to kiepsko chodzilo, nie wiem czy przez slaba konfiguracje czy sposb polaczenia z internetem... Ale gierka jest naprawde fajna tyle ze gra sie glownie na krotki dystans i do pogrania w prawdziwa bitwe wole flashpointa. PS; ja tez nie przeszedlem ttych testow SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FLASHPOINT to prawdziwa wojna ( : .AA jest o tyle dobre ,że dużo sie tam dzieje w ciasnej zabudowie miejskiej.

Co do wleczenia to ja czasem gram w to w pracy komp stary celeron 1.8 a poł 128 kb/s i chodzi eleganko. Pogrzeb troche w konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**akwarysta**

poszukaj jakiegos info na necie na ten temat

W AA gralem jakis rok temu ale po przejsciu testow jakos mnie nie porwala ta gra.

Czasami pogrywam sobie w ET, ma mniejsze wymagania, i gra w nia kilku moich kolesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten problem z przycinaniem nie jest normalny- nie przycina sie to tak ze ide ide nagle zgrzyty tylko ide a tu bach 10 krokow mnie walnelo do przodu potem bach na bok albo do tylu. Nieraz na mapce bridge (moja ulubiona) ladowalem w przepasc przez to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz włączone emule lub podobne programy w trakcie gry??? Też tak miałem ,żeby sobie spokojnie pograć musze wyłączyć wszystko co korzysta z netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wylaczalem wszystko i mi sie tak dalej robilo moze to przez to ze mam radiowy internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe ,mną tak ciska po scianach jak mam emule wł. Ide do przodu i nagle znajduje sie 10 metrow z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastrzeliłem 3 x admina i nagle jakis koles z mojej druzyny zaczął do mnie strzelać zabił mnie 2 razy i sie wkurzyłem i pojechałem mu a admin mnie zbanował i to tak juz na stałe, zwykły palant.

Wkurzył sie ,że go odstrzeliłem 3x i uknuli intryge ( :

Zmienie nicka i zdewastuje ten server.:)(:)(:)(:)(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.