Skocz do zawartości
JohnDorian

Pierwsze akwarium morskie - weryfikacja sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszasz na piwo? ;)

Dobre piwo nie jest złe, wpadaj :)

Fajna miniaturka, choć teraz zaczynam myśleć, czy istotnie nie lepiej łyknąć od razu coś większego… Ech… dylematy…

Jeśli masz możliwość, stawiaj większe. Szybko robi się ciasno, za szybko :)


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre piwo nie jest złe, wpadaj :)

Oj, żebyś nie żałował... Stosunkowo często bywam w Bielsku...

Jeśli masz możliwość, stawiaj większe. Szybko robi się ciasno, za szybko :)

Możliwość to może by i była (szkło) ale pojawiają się kolejne dylematy.

W większym szkle np. 80x40x40 to już chyba mały hydor będzie za mały a np. 80x40x45 może być już za ciężkie dla komody którą mam…

Zaczął mi też chodzić po głowie reefmax… Ale nie w tej cenie, bo nowy zestaw cenowo to jakaś masakra…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zacząć od nano ale po glebszym ogarnięciu tematu postawiłem na 140L znam siebie po roku bym zakładał na pewno większe wiec wciskaj w komode jak największe sie da :) ja w sobotę zalewam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zacząć od nano ale po glebszym ogarnięciu tematu postawiłem na 140L znam siebie po roku bym zakładał na pewno większe wiec wciskaj w komode jak największe sie da :) ja w sobotę zalewam :)

Jaki dokładnie rozmiar akwarium i czym będziesz odpieniał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.