Skocz do zawartości
ziyo98

Młyn w Aqwa.....

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Właśnie dzisiaj po południu podchodząc do akwarium mało co nie dostałem zawału. Woda biała jak mleko, wiry jakies....

Nie zgadniecie co sie stało... Jedna z moich pompek ( aquaszut) nagle odkleiła sie od szyby i opadła na skały, pech tym ze sie odwrociła wylotem w piach i wydmuchala wszystko na skały. Az mi sie beczec chce- wszystko zamulone.

Wiem, ze w stosunku do waszych baniaczkow moje 33 litry to tylko szklanka solanki, ale jest MOJA!

Teraz zastanawiam się jak uniknac takiej sytuacji na przyszłość. Przydały by się te uchwyty na górę szyby, ale kupiłem tą pompę używaną i miałem tylko przyssawki. Zresztą druga moja pompka aquela tez jest w ten sam sposób mocowana.

Już "zdmuchałem" ten cały piach ze skał, teraz czekam na wyklarowanie wody.

Pozdrowienia z gór

RoBERT


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorob sobie z plexy jakiejs uchwyty i po klopocie bedzie. jak pompa byla uzywana to pierwsze co bym zrobil to wymienil przyssawy na nowe - taki juz ich urok ze z czasem coraz slabiej sie zasysaja. jak tylko piach wzbila w powietrze to pol biedy, moja kiedys sie odkleila i cala noc dmuchala na 2 korale. rano nie bylo juz co ratowac :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.