Skocz do zawartości
lukas

jedzonko

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, niedlugo bede startowal z moim akwa. i mam takie pytanie do ludzi z warszawy gdzie kupujecie jedzonko dla swoich pupili i czym karmicie, chodzi mi o wszystko korale,ryby krewetki i inne kraby :)

chodzi mi glownie o pokarmy zywe, albo mrozone bo granulaty to raczej nie problem. a moze ktos sam choduje cos zywego do karmienia.

pozdrawiam lukas


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zoofokusie - mrożonki pełna gama, Kenta fito, mikro, Grotecha fito do hodowli itp.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jeszcze nigdy tam nie bylem, musze sie wybrac


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj tam z Łukaszem jak będzie


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukas a co Ty zamierzasz trzymać ??

Kraby to się same wykarmią(no chyba, że zamierzasz trzymać jakieś bydlaki mięsożerne po 30 cm ;])

Co do mrożonek to kryl, kawałki krewetek czy artemię to nawet na tym moim Łomiankowskim zadupiu mogę dostać w małym zoologiku więc i w wawce z tym nie będziesz musiał pędzić do fokusa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak z jakimis mrozonkami to bedzie luz ale chodzi mi o jakies zywe np nie iwem oczliki czy jakiees krewetki male moze. i ciekawi mnie tez wlasnie czy ktos sam cos chodoje jakiegos solowca czy cos. zeby sie podzielil doswiadczeniami w aquamedicu widzialem jakies reaktorki do chodowania jedzonka. a co do obsady to jeszcze nei wiem na sto procent. z ryb to hepatus naso flavescens stadko ocellarisow. jakies krewety, moze skrzydlice(sie jeszcze zastanowie) miekasy i jakies twardziele( z tym to w miare rozwoju akw ai nabierania doswiadczenia). szczerze to najbardziej interesuje mnie chodowla jedzonka bo wtedy jakos tam jestes mniej zalezny od sklepu. no chyba ze nigdzie akurat nie bedzie 'bazy' do chodowli. a teraz w mom akwa choduja sie "gupiki" i krewedki "red cherry" :) bo robie test hydrauliki i w ogole jakos tak smutno bylo jak sie sama woda mieszala:P a tak to juz sie troche jedzonka wychoduje dla skrzydlicy:P:P


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałkami krewetek, artemią i krylem wszystkich korali się nie wykarmi. Pogadaj w Zoofokusie z Łukaszem ma fajne patenty na hodowlę fito i artemii. Jakby się pytał skąd wiesz to powiedz, że od Czarka - będzie wiedział o kogo chodzi.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.