Skocz do zawartości
rpp

[kupię] jakieś fajne miękasy :-) [Warszawa]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - może ktoś ma do sprzedania jakieś fajne miękasy typu grzybowieńce, Clavularie, Discosome, Ricordee, Zoanthusy, itp.

Warunek niezbędny - intensywne kolory różne od brązu i jego odcieni (ładny pomarańczowy czy też ciemno-żółty jeśli tylko będzie w miarę intensywny też wchodzi w grę).

Warunek wskazany :-) - lokalizacja w Warszawie lub bliskiej okolicy - wolałbym odbiór osobisty.

Interesują mnie raczej szczepki/małe rozmiary bo wolę obserwować jak rosną niż od razu mieć zasiedlony zbiornik ale jeśli ktoś ma ciekawy egzemplarz w większym rozmiarze to nie mówię nie :-)

Oferty koniecznie ze zdjęciem oraz proponowaną ceną proszę na maila r.p.2003(at)wp.pl (aha - jeśli oferta jest spoza W-wy proszę o info czy w grę wchodzi wysyłka konduktorska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszcze Ci info na pm.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podepne co do jednego korala Ricordea by mnie interesowała.

Też najlepiej mała i kolorowa.

może być ktoś z poza wrocławia i pokrywam koszy przesyłki (starcza mi fotki)


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się podepnę. Mam nadzieję, że autor tego wątku nie obraz i się. Mnie natomiast interesują Clavularie, Zooanthusy i jakas szczepka ładnego Sacrophytona

Pozdrawiam. :)


112L + Miniflotor + HQI 150W 10000k. + 2x18 blue osram + 1xph 1000 + Aquaszut 700l/h + Surface Skimmer + 18kg LR + 9kg LS | Rozgwiazda Piaskowa, Salarias Fasciatus,2 x ocellaris, Jaki? krabik, 3 turbosy, 1 wężowidł, | koralowce : sarcophyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@harnas - odpisałem :-)

@Tynio, @Dolphineq - hehe - widzę, że chyba trafiłem w interesującą niszę. Może to jakiś sygnał dla sklepów żeby zainteresować się ciekawymi miękasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rpp :

@Tynio, @Dolphineq - hehe - widzę, że chyba trafiłem w interesującą niszę. Może to jakiś sygnał dla sklepów żeby zainteresować się ciekawymi miękasami.

mysle że masz troszke racji.

Tylko zobacz ze w sklepie sprowadzają skałe która ma około 0,5-1kg a do tego jest podpięte 2-3 sztuki korala i cena z kosmosu 120-150 zł

Mysle że miekasy powinne kosztować mniej i nieraz też szczepki sprowadzać.


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos ma ciekawe korale miekkie to bardzo jestem zainteresowany. Pisac od razu na PW :-)

Co do sklepow to mogliby oblupywac nieraz te skalki, poniewaz skala ma 1kg, a jak Tynio napisal ze 2-3 miekkie, albo 5 grzybkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie jedzie na zakupy< nie wraca z Londynu czy Berlina? tam podobno można takie rzeczy dostać. Na pewno będą chętni na spółkę. np JA


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.