Skocz do zawartości
grzeniu

Właśnie ubezpieczyłem akwarium.

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jak pożar zniszczył zbiornik to gdyby nie był w stałej zabudowie to bym nic nie dostał życie absolutnie nie wchodziło w grę przy podpisaniu umowy było ok. ale jak przyszło co do czego okazało się że w przypadku pożaru lub powodzi wszystko co da się wynieść ( przenieść) nie podlega odszkodowaniu

Edytowane przez argento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można przenieść/wynieść akwarium które waży np. pół tony. Oni są jacyś inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

ja mam ubezpieczone od zalania ( w razie gdyby pękło ) na 100000 i 20000 na sprzęt który woda mogła by potkać po drodze w Warcie, kosztował to mnie 143pln.

A wiesz o tym ze to sciema ? Myslisz ze jak akwarium Ci peknie to wyplaca Ci 100tys? Haha

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Jak można przenieść/wynieść akwarium które waży np. pół tony. Oni są jacyś inni?
na wszystko sa kruczki prawne 365dni to 365dni a rok to rok nie 365 dni.

To sa ubezpieczalnie a nie caritas, oni maja sciagac kase a nie ja wyplacac

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez tadzik443 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wywalił korek i nie miałem światła przez 3 dni, to mi Warta zwróciła za ryby, bo ryby były ujęte w OWU jako zwierzęta domowe. Za pozostałe życie, które zdechło niestety nie. Za ryby policzyli uczciwie, jak ceny sklepowe za okazy tej samej wielkości.

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznie? A w jakiej firmie jak można wiedzieć? A jak nie można to na priv chociaż :p

muszę poszukać numeru do gościa, jakaś multi agencja, oni mają zawsze lepsze ceny

A wiesz o tym ze to sciema ? Myslisz ze jak akwarium Ci peknie to wyplaca Ci 100tys? Haha

nie mi, tylko tego co będzie zalewało jak będzie się lać po sąsiadach. Głupi nie jestem że mi 100 dadzą :p

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

na wszystko sa kruczki prawne 365dni to 365dni a rok to rok nie 365 dni.

To sa ubezpieczalnie a nie caritas, oni maja sciagac kase a nie ja wyplacac

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.