Skocz do zawartości

Historia edycji

marekdziubak

marekdziubak

Panel ma 5cm ale tylko 1 tyle będzie miał dla elektroniki reszta będzie ultra cienka ok 2cm wszystko w swoim czasie ;] cześć elektroniki już zamówiona drivery, arduino już jest.

Aktualizacja..

Dziś mam pierwszy testowy egzemplarz wyszło nieźle ale kilka rzeczy trzeba będzie poprawić. W środku zrobiłem półeczki na aluminiumprzykręcane na których będą diody z boku 2 otwory 14mm na złącza ścianki mają 2mm grubości wszystko ładnie i sztywno krzyż ma 1 mm wgłębienia dla prawidłowego powadzenia drugiego elementu. Wysokość panelu to zaledwie 2 cm będzie wkręcony w niego 5mm 250x250 akryl albo MMA jeszcze nie wiem. Cala elektronika będzie poza lampami wyprowadzę przewody.

123.jpg

456.jpg

marekdziubak

marekdziubak

Panel ma 5cm ale tylko 1 tyle będzie miał dla elektroniki reszta będzie ultra cienka ok 2cm wszystko w swoim czasie ;] cześć elektroniki już zamówiona drivery, arduino już jest.

Aktualizacja..

Dziś mam pierwszy testowy egzemplarz wyszło nieźle ale kilka rzeczy trzeba będzie poprawić. W środku zrobiłem półeczki na aluminiumprzykręcane na których będą diody z boku 2 otwory 14mm na złącza ścianki mają 2mm grubości wszystko ładnie i sztywno krzyż ma 1 mm wgłębienia dla prawidłowego powadzenia drugiego elemetu Wysokość panelu to zaledwie 2 cm będzie wkręcony w niego 5mm 250x250 akryl albo MMA jeszcze nie wiem. Cala elektronika będzie poza lampami wyprowadzę przewody.

123.jpg

456.jpg

marekdziubak

marekdziubak

Panel ma 5cm ale tylko 1 tyle będzie miał dla elektroniki reszta będzie ultra cienka ok 2cm wszystko w swoim czasie ;] cześć elektroniki już zamówiona drivery, arduino już jest.

marekdziubak

marekdziubak

Panel ma 5cm ale tylko 1 tyle będzie miał dla elektroniki reszta będzie ultra cienka ok 2cm wszystko w swoim czasie ;] cześć elektroniki już zamówiona drivery arduino już jest.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.