Skocz do zawartości
Darek 34

Akwarium kompletne po atrakcyjnej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponownie prubuję sprzedać swoje kompletne i działające akwarium. W związku z moim wyjazdem na 2 tygodnie zależy mi na czasie i dlatego wystawiam za wiarygodnie niską cenę

Akwarium 74 x 39 x 50 cm + 70 litrowy sump

oświetlenie 3 x 24 W T 5 jedna actynika + 2 10 000 działające od stycznia 2006 roku wszystkie firmy AM

lampa HQI 10000 AM działająca ok 8 miesięcy (u mnie wcale nie zdążyła)

pompa główna Hailea HX 6830

dwie pompki cyrkulacyjne w tym jedna eden z ruchomą głowicą

grzałka 150 W

hydraulika

skała żywa indonezja 20 kg

piasek biały granulacji cukru

sarcophyton w trakcie podziału

szczepka ok 1,5 cm sarcoputhona

szczepka nepthea

antiella

xenia pulsująca kilka ładnych "krzaków"

cladiella

2 skałki z kilkoma grzybkami jedne zielone drugie fioletowo niebieskie

krab pustelnik

dwa garbiki (chrysiptera parasema, dascyllus )

czyściki testy sól TM ( 1,5 kg ) sterowniki oświetlenia itd itp

Całość w dosyć atrakcyjnej cenie 1500 zł sprawa bardzo pilna !!!

Zdjęcia wysyłam dopiero jutro

Całość stoi w Lęborku tj w połowie drogi pomiędzy Słupskiem a Gdynią na trasie nr 6


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście jeszcze dokładam filtr RO działający od lutego br


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dwa tygodnie wyjazd i juz sprzedajesz zarty sobie robisz to niema kogos co by sie tym zajal???? przez dwa tyg. to nic sie niestanie jak tylko ktos bedzie dolewal wody i karmil zwierzeta moja zona to nawet potrafi!!!!!!!! poprostu napisz ze ci nie wychodzi i sie poddajesz!!!!! hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni po prostu po powrocie zmieniam chatę cha cha


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprzedawać zacząłem ponad miesiąc temu


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ponadto nie wiem czy byś chciał jechać od trzech miesięcy na alertecu szczególnie podczas podmiany wody daje się we znaki


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o wyjazd to tak się składa że wyjeżdżam z całą rodziną alnie nie masz się co martwić mam już opiekunkę do akwarium :)

a zależy mi na czasie bo przez 2 tygodnie nie będę dostępny w necie i znowu komuś się nie będzie podobało jak nie odpowiem na posta lub PW (ostatnio w trakcie sprzedaży miałem służbowy 3 tygodniowy wyjazd do Poznania )


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat wiem co to alertec !! chyba masz ALERGIE na wode morska!!!!alertec to akurat jest na katar jak bys jechal na mocniejszych srodkach przez 5 lat to bys wiedzial co to alergia!!!hahaha tylko sie nie obrazaj !!wiesz lato sie zbliza temp.podskakuje to zaraz wszyscy sprzedaja bo niedaja rady a wystarczy do malego akwa zamontowac wentylatorek zaslaniac okna i po sprawie!!:yes:yes:satisfied:satisfied:satisfied:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i troche wiecej uzupelniac wody hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz w pokoju w którym stoi akwarium nie zamykam okna i drzwi balkonowych całą dobę a akwa stoi koło balkonu ale w cieniu jeżeli chodzi o dolewanie wody to uzupełniam ponad 5 litrów codziennie.

A jeżeli chodzi alergię to miałem kilka lat temu podobny atak na zapachy samochodowe choinki itd od tej pory jeżdżę bez jakichkolwiek zapachów w samochodzie a od marca tego roku wróciło pieczenie oczu, świąd w uszach i kręcenie w nosie jak masz alergię to wiesz o co mi chodzi - trochę mało komfortowe a poza ty podobne objawy mają moje dzieci tak więc sam rozumiesz że wolę jednak zrezygnować.

A zresztą jedna pani farmaceutka powiedziała mi że bardzo dużo ludzi uczulonych jest na nikiel , który jak wyczytałem na pudełku również występuje w soli

Na przykład podczas mieszania soli strasznie kicham przez 30 minut.

a no i nie obrażam się

Pozdrawiam

Darek


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku poradziłęm sobie z alergią. Nareszcie normalnie sobie żyję. Chromoglican do oczu, cetyryzyna do połknięcia i do nosa tafen - nie wierzyłem ale jednak. Życie jest piękne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszak trzymam kciuki - mam to samo i martwi mnie tylko jedna perspektywa - jak długo na tym pociągne....

Inna sprawa że "normalni" nie zdają se sprawy jak cudownie jest móc odetchnąć sobie z "całej epy" nie padając zaraz po tym na glebe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę ogromne zainteresowanie :)

Ale jakby co to dzisiaj wyjeżdżam wracam 16.08. więc na razie nie będę dostępny


na razie zzlikwidowane akwarium ale mała nano o nietypowych kształtach już się rodzi w mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.