Skocz do zawartości
ZiZi

Tylko ja.....pisze na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Reszta na urlpie? Dokonalem droga kupna troche zycia.. lecz nijak sie o cos zapytac... chyba poczekam, az sie zwiekszy czestotliwosc odpowiedzi.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tu taka sinusoida jest... Raz wszyscy jak rodzina, pięknie ładnie, sympatycznie, później przychodzi chudszy okres - parę osób się poprztyka, kilka się pokłóci i posucha w postach...

Będzie dobrze... :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, mam 2000 pytan, ale jak widze, ze wiekszosc tematow to ZIZI... to chyba poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie udzielałbym Ci rad ponieważ bardzo często jestem na forum ALE dzisiaj zalewam pierwsze w moim życiu akwarium morskie i doświadczenia to nie mam NIESTETY:-( ale za jakiś czas może....


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ja pomoge ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie chyba w niczym nie trzeba ale jak chcesz możesz odezwać się na gg


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet teraz bo mam krótką przerwe w klejeniu pokrywy a raczej ramy która bedzie wokól akwa:D ale woda z osmozy się leje aż miło:-)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poczekajmy jak bedziesz mial jakies zycie, mi woda lala sie chyba z tydzien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam osmoze w miarę dobra i wystarczy ok.14 godzin i całe akwa bede miał zalane a już pół akwa wody


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wiesz przegladam forum codziennie i wiekszosc ludzi pyta sie caly czas oto samo formuujac pytania troszke inaczej a wystarczy poczytac to forum dokladnie i przemyslec to co sie przeczytalo

Faktem jest tez to ze niema ludzi kazdy na wakacjach :wink napewno znajdziesz dozo odpowiedzi na swoje pytania czytajac forum dokladnie

pozd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol - dokladnie :)

ja zazwyczaj jestem pomocny jak moge, ale ostatnio lapie sie ze wpadam tu raz na kilka dni, przeczytam po lebkach co sie dzieje (zawsze jak mnie nie ma z tydzien to ze 2-3 awantury nowe sa - a jak :) ), napisze cos tam w postach co mnie czyms zainteresuja.

Czasem wrecz beszczelnie wchodze tylko na posta w ktorym dyskutuje o czyms i na inne nie zagladam, ale przyznam sie bez bicia ze to z braku czasu, bo kociol w pracy.

Opcja "szukaj" czyni cuda - jak nie ma odpowiedzi w archiwum to na zadane pytanie ktos zawsze odpowie

Szczerze to rozumiem ze ktos ma dylemat bo chce stawiac / zmieniac baniak (sam mam takie pytania), ale ile razy mozna odpowiadac na pytanie (na kt?re zreszta czesto nie ma jednej w?a?ciwej odpowiedzi) w stylu "jaka pompa najlepsza", "jakie o?wietlenie najlepsze", "jaka cyrkulacja najlepsza" itp itd

Coraz czesciej odpisuje w sumie na takie rozlu?niaj?ce posty offtopic (bo lubie t? nasz? spo?eczno?? i dobrze si? tu czuje) ni? po raz N'ty na to samo pytanie.

I nie zrozumcie mnie ?le - nie zapomnia?em jak to bylo jak zaczyna?em (zreszta ca?kiem niedawno) ...tyle ?e to meczace :/


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk - jezli piszesz o mnie to przeczytalem cale forum, zaczynajac od roku 1970 :)

opcja "szukaj" jest ok - lecz czasami zmienia sie sposob widzenia na te sama kwestie i warto nawet zapytac o cos drugi raz.. przez kilka lat duzo sie zmienilo - czytales swoje dawne posty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiZi - nie nie to nie bylo bezpośrednio do ciebie ale taka ogólna uwaga o pytaniach na nano :)

A moje pierwsze posty? hehe no przebylem długą drogę i nie mówie że nie rozumiem skąd są ciągle te same pytania, ale że rozumiem tez dlaczego tak malo osob odpowiada (choc stosunkowo duzo czyta)

A posty z 1970r hehe sporo ich nie? to chyba bylo ze pół roku przed moim pojawieniem się na nano :) (przynajmniej tak wynikało wtedy z tresci tematów)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez juz kiedys chcialem sie zapytac dlaczego tam jest data "1970"?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk w pełni się z tobą zgadzam, mi tez coraz trudniej odpowiadać na standardowe i te same pytania, które pojawiają się w kółko z częstotliwością kilka razy na tydzień. Dobrze że doczekaliśmy czasów zainstalowania na forum wyszukiwarki archiwum, poza tym jest jeszcze dział dla nowicjuszy, a to już dużo jak na początek :)

Widzę że osiagnęliśmy OGÓLNIE jakiś pośredni stopień zaawansowania (coś pomiedzy żółtodziobami a wiedzącymi o co w tym wszytkim chodzi, nie mam na myślli profesjonalistów), ale tu zaczęły się schody, coraz rzadziej zdarzają się merytoryczne i rozwojowe dyskusje na tematy które mogłyby dalej poszerzyć naszą wiedzę. Trochę nad tym ubolweam.

@Stani 1970 to data pewnie jakiegoś resetu albo amnestii, czyżby był tutaj ROMAN GIERTYCH?!


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk, dodatkowo na przestrzeni czasu, osoby udzielaja innych odpowiedzi na te same pytania co lekko podnosi zasadnosc pytania sie o cos co juz bylo, no i przewaznie wartosc merytoryczna odpowiedzi z biegiem lat wzrasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ZiZi przydałby się tu taki gość o ksywie Adi on zawsze odpowiadał.........


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdemu ostatnio brakuje czasu :) nawet moje krabiki za....ą tak, że aż głowa boli :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi ostatnio pisal na innym forum, ze ma prace czy tez wiecej zajec i jest mocno zabiegany, ale ze nam jeszcze pokaze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
khmer :

Wiesz ZiZi przydałby się tu taki gość o ksywie Adi on zawsze odpowiadał.........

tylko nie zawsze na temat :haha

a task wogole to gdzie on sie udziela ?

offtop

skarbnica "mondrosci" IRC-owych

<pooshh> a ja coś właśnie zauważyłem

<pooshh> film "gdzie jest nemo" to dzieło szatana!

<pooshh> trzeba zadzwonić z tym do radia maryja

<Baśka> oo dobry pomysł:)

<pooshh> ale poważnie!

<Baśka> dlaczego?

<pooshh> w oryginale tytuł to "Finding Nemo"

<pooshh> napisz to od tyłu. co otrzymasz?

<pooshh> Omen Gnidnif!

<pooshh> OMEN!

<pooshh> a Gnidnif to na pewno imię tego omena!


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"każdemu ostatnio brakuje czasu nawet moje krabiki"......:):):):)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze Stani, ze teraz to tylko Ty piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak natychmiast nie wrocicie z urlopow to zaraz zaczne sam sobie zadawac pytania i odpowiadac.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.