Skocz do zawartości
andrniew

kilka nowych fotek

Rekomendowane odpowiedzi

Oooooo to prawie NTG !!.

A sio stąd, a kysz :)

1200 litrów to ma być nano-reef ?

A tak powazniej to przepiękny baniaczek. Gratulacje.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu swietnie:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Lukasz.Pl -sporadycznie jakieś pojedyńcze zdjęcie mojego zbiornika niechętnie zamieszczam.Niechętnie gdyż nie spełnia on jeszcze moich wyobrażeń a półprodukt to nie wyrób finalny.

Dziś będzie jedno zdjęcie dość mroczne -dla kontrastu ze zdjęciami Andrzeja.Zdjęcie zrobione w świetle aktynicznym.Dla znających sie na fotografii ciekawa informacja -balans bieli 65000 K.702-2.jpg


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przy 5000-5500 wyszłoby za niebiesko :)

Ach pięknie chłopaki to u was wygląda:yes


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna fotka Adam. własnie lubie takie zbiorniki , gdzie jest laboratoryjna czystość, gdzie oglądajac mamy wrażenie że nie ma wody a korale są namacalne. Czyste podłoze i czysta skała świadczą o reszcie. Mozesz Adam przypomnieć jakim aparatem robisz te ładne fotki, wiem że kiedyś pisałeś ale nie zapamietałem , a teraz robie przymiarke do jakiejs dobrej lustrzanki wiec zbieram opinie i porady.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrze na fotke Adama i dochodze do wniosku, ze moje przyszle akwarium chce zaaranzowac podobnie - mniej gatunkow umiescic w sporej odleglosci, myslac jak to bedzie wygladac np za trzy lata i byc cierpliwym, tego typu zbiorniki sa przepiekne. kosmos zbiornik Adam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju,

wszystkie poprzednie zdjęcia robiłem Nikonem D 70,

ostatnie Nikonem D200

@Szymon-więcej gatunków w akwarium to większy stres dla zwierząt i bardziej zaciekła walka o przestrzeń.Lepiej cieszyć się z małej rosnącej zaszczepki niż patrzeć na obumierając duży koral702-dsc_50.jpg

Ta mała akropora przyklejona jest do muszli ślimaka i daje sobie radę


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o obsade , to oczywiscie kwestia gustu, ja lubie róznorodność i mnogośc gatunków, zreszto w naturze tez tak spotykamy , że ciężko palec wetknąć pomiedzy korale. Poprostu jak zdecydowałem sie na spory zbiornik to chce miec tam na czym oko zawiesić. utrzymanie dużego zbiornika kosztuje , wszyscy wiedza i gdybym miał te wszystkie koszty i włozona prace ponieśc tylko dla kilku koraki i rybek to czuł bym niedosyt.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie dobry aparat to i dobre zdjęcia , ale sam sprzet nie wystarczy , zanim wyjda takie zdjatka jak robi Adam to trzeba troche napstrykać zdjęć.

Jak sprawie sobie lustrzanke to od czasu do czasu tez postaram sie wrzucić ładna fotke.

Twoje fotki Adam sa naprawde ładne, ale jeszcze pozostaje kwestia obiektywu , czy stosujesz jakiś specjalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zdjęć makro stosuję ob. Sigma 105 mm 1:2.8D DG MACRO

jest to jeden z najlepszych obiektywów w tej klasie na rynku za w miarę przystępną cenę/ok 1600 zł/


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do obsady Andrzeju to widzę ,że ostatnio trochę poswawoliłeś z rybami-każdy ma swoją filozofię.U mnie sytuacja jest odwrotna i redukuję obsadę, z 4 pokolców zostawiłem jednego i chyba tak mi się bardziej teraz podoba

pozdrawiam.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamie, ale fajnie jest powiedziec przy kolejnym zdjeciu, tutaj ladnie urosly Tobie acro, tutaj LPSa wywaliles :-)

Tak jak Andrzej napisal. Poraza ta czystosc wody. Cos niesamowitego. Dodatkowo ten SPS po srodku (chyba czerwony z bialymi tipami) stwarza swietny efekt przestrzenny.

Gratuluje zbiornika, pierwszy raz go widze i mimo ze nie jest jak sam napisales 'wyrobem finalnym' Twojej pracy to jednak zachwyca. Nie widac jak jest duzy, ale bardzo duza naturalnosc w nim jest, taki dziki.

Ta akropora rozbawila mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAJE..STY zbiornik ,znów człowiek dostaje kopa i zaczyna się chcieć ! bo po kilku niepowodzeniach czasami się odechciewa

GRATULACJE!!!:wink


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam a czy moglbyc wrzucic zdjecie calego zbiornika w swietle hqi??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie.Zbiornik jest w fazie znacznych przeobrażeń a poza tym właściwy moment jeszce nie nadszedł.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.