Skocz do zawartości
lukikolczan

Kupię Gramma Loreto i parkę Pterapogon Kaudernii

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, cena do ustalenia, najlepiej młode osobniki, najlepiej w Warszawie. Kontakt na maila: lukikolczan@interia.pl lub na priva lub na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej za darmo :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki i Ty te rybki razem z błazenkiem chcesz w 70l trzymać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co pytałeś czy można ? wszyscy ci napisali że nie a Ty dalej swoje. Zrobisz tym pterapogonom krzywdę, a blazny lepiej się czuja w swoim towarzystwie wiec moze mu je zapewnisz.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukikolczan :

a to jest już trochę przesada, brak słów, chcesz sobie ponabijać posty żeby mieć wyższą rangę to rób to proszę w jakimś innym dziale (najlepiej w offtopic)

widzisz ja piszę to dlatego że mam takie ryby i co więcej nie tylko je mam ale i rozmnażam (nie raz) i wiem o nich wiecej niz Ty i na podstawie własnych doświadczeń napisałem to to co napisałem.

Co do nabijania postów to nie muszę, na tym forum nie dostaje się "statusu" za ilość postów, więc choćbym napisał 10000 postów to za samo pisanie nic by mi nie "przybyło".

Staraliśmy sie Ci z innymi podać pomocną dłoń, a Ty atakujesz na oślep bo nie pasuje to do Twojego wyobrażenia o tym co się da.

Na tym forum szanuje się zaroówno ludzi (dlatego staramy się grzecznie do siebie pisać) jak i zwierzęta które są obiektem naszego zainteresowania (inne zresztą też).


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukikolczan smieszny jestes, krytykujesz doswiadczonego akwaryste a sam nie masz zielonego pojecia tej rybie. Zastanow sie na przyszlosc za nim cos takiego napiszesz.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w przyszlosci nie bedziesz mial zadnych problemow. nawet pokolce Ci bez problemu sprzeda do Twojego baniaka :)

Ciekawi mnie tylko czy po takim tekscie ktos Ci tu kiedykolwiek jakiejkolwiek rady udzieli jak bedziesz mial jakis problem :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki

Mialem akwarium morskie jak w Polsce jeszcze nie bylo takich sklepow. Poza tym na naszych poradach nie chcemy zarobic w przeciwienstwie do sklepowego.

Skad Ty wiesz, ze ten pan ma wieksze doswiadczenie niz cala grupa tutaj? Tak nas juz poznales?

Uwazam, ze zamykanie tematu nie nalezy do Ciebie. To jest forum - grupa dyskusyjna. Te zroznicowane odpowiedzi (to bylo jedno z nielicznych pytan na ktore wszyscy zgodnie odpowiedzielismy), maja nie tylko Tobie slozyc.

Mysle, ze wiecej osiagniesz z nami ale juz mi na tym tak bardzo nie zalezy.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.