Skocz do zawartości
Halik

Sześciolatek - Pudzian???!?!?!?!!?

Rekomendowane odpowiedzi

tez taki bylem jak bylem maly. teraz brzuch mi urosl i wogole mi sie nie chce;)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chore. bedzie miał 10 lat i zawał......


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pasuja tutaj slowa tej kobiety na samym koncu.

Ja nie wnikam co jemu robia, poniewaz nie wyglada na zaniedbanego. Ma forme chlopak, a jezeli osiagnal to cwiczeniami i bardzo niskimi obciazeniami to nic mu nie bedzie. Dodatkowo widac, ze cwiczy rozciaganie czyli nie moze cwiczyc tylko statecznie. Jest szczuply i dobrze widac wszystkie miesnie, ma bardzo malo tluszczu. Mi tylko niepodoba sie ten krem brazujacy na jego ciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowe pislijcie dziecko na karate w wieku 3-4 lat czy na inne sztuki walki :) bedzie prawie tak samo wygladal.

Mariusz to nie jest tluszcz tylko miesien wiec jaki zawal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w tym wszystkim jest to ze to rodzice wiedza co jest lepsze dla dziecka niz ono samo.jakies ukryte marzenia albo braki rodzicow i sie to odbija na takim dziecku-a powinien latac za pilka z kumplami.ciekawe co moja corka bedzie robic w wieku 6 lat?a niesadze zeby dziecko w wieku 6 lat samo decydowalo ze chce to robic-ale moge sie mylic.ja sam jak zdecydowalem si ena trenowanie judo i chodzenie na silownie mialem jakies hmm...16 lat.moze i pozno ale lepsze to niz siedziec na kanapie.

a zawal u maludy?tego 6 latka-wszsytko zalezy od tego czy cwiczy z obciazeniami?i czy ni eodbije mu w wieku 12 lat ze zacznie cokolwiek brac zeby byc wiekszym.

pozdrawiam

darekn12


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek :

Panowe pislijcie dziecko na karate w wieku 3-4 lat czy na inne sztuki walki :) bedzie prawie tak samo wygladal.

Mariusz to nie jest tluszcz tylko miesien wiec jaki zawal ?

IMO tak ale wydaje mi się że w takim wieku gdy taki chłopiec rośnie i rozwija się serce to może ono nie wytzrymać. Nie znam się na tym ale tak mi logika podpowiada. IMHO


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok o tyle o ile cos takiego osiagnieto poprzez cwiczenia. Ale w tym linku jest wypowiedz jakiegos czlowieka ze jest wielce nieprawdopodobne aby dziecko w takim wieku osiagnelo taka sylwetke bez dodatkowych srodkow.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jakbym mu strzelil to by mu kredki z tornistra wypadly i juz by nie oddal:D


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów by opisać co ten chłopak sobie zrobiła w takim wieku. Przepraszam- jego rodzice! Mam cztero miesięcznego synka nie wyobrażam sobie że mógłbym mu na takie coś pozwolić. Nie wieże że jego starzy niczym go nie faszerują- nie ma szans!! Rozumiem jakiś sport, bo trzeba rozwijać zainteresowania dziecka- ale to!!! Żal mi jest tych osób (zwłaszcza rodziców), którzy nie widzą w tym nic złego!!!!

A może zacznijmy wysyłać 6-latków na platformy wiertnicze do pracy??!?!?!


Akwarium - 85x45x50 + sump 90L

Cyrkulacja - marea 3200 vs 3200

Odpieniacz - turboflotor 1000

Oświetlenie - 8 x 24 W T5

Akwa oparte NIE na ceramice - (tylko) LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze byc calkiem naturalne u jakiegos "mlodego wilka" , ktory trenuje gimnastyke. Na olimpiadach widac coraz czesciej takie 10-12 letnie dzieci. Moze trenuje na drazkach, koniu lub na tych kolkach wiszacych na linkach. Moze trenowal plywanie i ktos go wypatrzyl. Niemniej jednak ciekawe czy jego rozwoj bedzie przebiegal normalnie i jak bedzie wygladal za 30 lat. Moze bedzie po prostu podobny do tych lubianych chlopcow bez szyji i dobrze jezdzacych samochodami?:Dozingoff

A moze wyrosnie na 145cm i bedzie szerszy niz wyzszy ?

Ale kariere moze zrobic!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co moze to byc naturalna budowa jesli ma taki wlasnie typ budowy o ile dobrze pamietam ektomorfik i przy jakiejs scislej diecie.i jakims treningu typowo aerobowym zeby sobei wypracowac wlasnie definicje miesnia.a pozniej to wiadomo-nawet trawa nie urosnie bez nawozu. tylko czy w tym wieku dziecko ni epowinno tak jak wczesniej pisalem biegac z kumplami za pilka po boisku?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tematu, naprawdę dobry filmik Hase!!!


Akwarium - 85x45x50 + sump 90L

Cyrkulacja - marea 3200 vs 3200

Odpieniacz - turboflotor 1000

Oświetlenie - 8 x 24 W T5

Akwa oparte NIE na ceramice - (tylko) LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe dobre:D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.