Skocz do zawartości
S_Y_N_E_K

Akwarium 160l + sump, nowa koncepcja czy aby będzie działać?

Rekomendowane odpowiedzi

Synek jakie płyny lejesz?, przyrosty są zaskakujące- witamina C w stężeniu robi swoje :haha


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płudzian tez jedzie na GroTech-u ;)

tylko nie wiem dlaczego nie reklamuje tych odzywek

ale przyrosty na nim widac :wink


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wsyzstkich ponownie w tzm oto topicu. Akwarium to zostało zastąpione nowym zbiornikiem 410l i cały baniaczek z wszytskim stoi teraz u mnie w garażu:( Tak na marginesie wrzuce w tygodniu fotki jak akwarium wyglądało już na samym końcu swojego istnienia, dodam, że nawet zaczęło mi się podobać. A teraz napiszę o co tak właściwie mi chodzi:). Otóż odstałem propozycje od ojca aby u niego na firmie założyć od nowa to akwa, oczywiście z słoną wodą. Miałoby to być akwarium jak najmniej obługowe. Pomijając kwestie wody ro bo tu wiem jak rozwiązać sprawe. Naszło mnie natomiast na eksperymenty:D Myślałem aby zrobić to akwa z sumpem tak jak było wcześniej na mini lub midi flotorze + glon. W akwarium natomiast coś nowego dla mnie a mianowicie ceramika. Chciałbym aby akwarium wyglądało coś jak akwarium kiviego czyli jakaś ciekawa konsktukcja z ceramiki i obsada tylko i wyłącznie miekkie. Oświetlenie to 3 lub 4 x 39 W. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia czy to będzie funkcjonowało na praktycznie samej ceramice(żywej skały byłoby może z 3 kg nie więcej. Jak myślicie czy dałoby się coś takiego zrobić ? Jakieś Wasze sugestie?


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedniej grubości DSB i bez odpieniacza to akwarium by sobie poradziło :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu S_Y_N_E_K to moje drugie konto:) Szczerze powiedziawszy nie chciałbym do tego akwa dawać DSB bo nie chce wysadzić akwa zwłaszcza, że nie będe miał cały czas oka na to akwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.