Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

Kartofle za ponad dwa klocki

Rekomendowane odpowiedzi

no nieźle, patrzcie na ostatni komentarz :(


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam osobiscie mialem niemila syt z jednym z allegrowiczow.kupilem niby nowy tel.a dostalem uzywke.nalatalem sie do rzecznika praw konsumentow na policje i chyba gosciu po otrzymaniu kilku listow poleconych od rzecznika oraz policji wymiekl oddal kase i po sprawie.ale pomimo iz duzo sprzedawalem i kupowalem swego czasu na allegro zostaje niesmak.oby takich ludzi bylo jak najmniej.raz zalicytowalem towar od goscia ktoremu ktos sie wkradl na konto.i wystawiali na jego dane.

fajna nazwa uzytkownika

http://allegro.pl/show_user.php?search=lechtaczka


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kto myślący kupuje u człowieka z dorobkiem komentarzy -7 ??????


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerzol ale to nie jest tak ze ktos kto w powiedzmy za jednym zamacher robi jakas super aukcje i dostaje odrazu iles bnegatywow zobac zone sa od 9 grudnia do 15 bodajze.nikt nie domyslil sie nie przypuszczal z e moz ebyc cos nie tak.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz trochę racji, ale jako stary użytkownik allegro nauczyłem się przede wszystkim nie wierzyć nowym, minusowym i czerwonym gwiazdkom

Wiem, że pewnie wielu z tego powodu "cierpi”, ale tylu uczciwym odpowiada tyleż samo naciągaczy -- niestety


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raffy :

no nieźle, patrzcie na ostatni komentarz :(

hahahahahahahahaha:) kocham jezyk polski:)

a komentujac sytuacje - czlowiek uczy sie na bledach, a wiadomo, ze czasami nauka kosztuje. zawsze sie znajda ludzie naiwni i tacy co to wykorzystaja


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mogliby mam na mysli allegro zrobic wieksza wiarygodnosc nowych uzytkownikow.nie konto w banku internetowym tylko w normalnym ktory ma gdzies siedzibe.juz odpada duza czesc oszustow.ale i tak Polak zawsze znajdzie sposob.ponoc zdobycie hasla do konta obcego uzytkownika ni estanowi dla wprawnego informatyka duzego problemu.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darekn12 :

nie konto w banku internetowym tylko w normalnym ktory ma gdzies siedzibe.juz odpada duza czesc oszustow.ale i tak Polak zawsze znajdzie sposob.ponoc zdobycie hasla do konta obcego uzytkownika ni estanowi dla wprawnego informatyka duzego problemu.

Za nic nie skorzystam juz z uslug banku stacjonarnego - z kolejkami, pozamykanymi okienkami i niemilymi blerwami olewajacymi klienta. Tylko bankowosc internetowa.

A z tym zdobyciem konta uzytkownika... pewnie, nie ma rzeczy niemozliwych - ale szczerze watpie.


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie policja w naszym kraju coraz szybciej dziala w takich przypadkach.

Ponad rok temu kupilem samochodzik RC za troszke ponad 250 zl. Sprawa zgloszona do allegro, na policje i takie tam. Wszystko wykonane dokladnie ze wskazowkami allegro. Program ochrony kupuacych oddal mi cala kase. Na drugi dzien gosc mi oddal cala kase :( - zadzwonil przeprosil i blagal zebym wycofal sprawe z policji. To oczywiscie bardzo okrojona opowiesc. :) Po miesiacu poszedlem na komende wycowac sprawe, policjant sie pyta czemu czekalem miesiac, to mu grzecznie odpowiedzialem ze skoro malolatowi sie nie spieszylo ze zwrotem dla mnie to czemu mi sie mialo spieszyc :)

Inna sprawa ze innym razem tez bylem na komendzie bo ktos na moje dane adresowe zalozyl sobie konto w mbanku i jakies lewe telefony sprzedawal :)

Pani policjantka wtedy plakala, ze nie chce tej sprawy bo ona nawet nie wie co to IP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez miałem przypadek , kiedy oszust z Allegro naciągnął mnie i wielu innych. Jednak sprawa skończyła sie wyrokiem sądu , którego mam odpis . Gośc dostał zawiasy i musiał zwrócić kasę wszystkim , których oszukał. Czyli nie wszystkim udaje sie uciec przed wymiarem sprawiedliwosci.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.