Skocz do zawartości
Rebciu

mieszacze oferuję...

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę ten większy. Wysłałem info na priv.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwosca na reaktory. Czy beda mialy wejscie na elektorode??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie kupię duży reaktor ten mój AM 1000 sie nie wyrabia


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze bedzie mozna kupic profesjonalnie zrobiony sprzet za niskie pieniadze. W koncu cos zaczyna isc do przodu:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka bedzie wysokośc reaktora i czy jest szczelny poniewaz nie mam sumpa i wszyskto stoi w szafce( narazie mixer) i jest dozowane sp3000 AM w ten sposob ze pompa pobiera RO ze zbiornika daje do reaktora i cisnienie wypycha do zbiornika. czy nie bedzie cieknec? i jaka cena reaktora


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezle maszynki i jakosc wykonania powala na kolana. Mozesz Janku napisac jeszcze w skrocie jak to dziala bo rzadko sklepy oferuja takie reaktory dwukomorowe. Do czego sluzy ta druga komora??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr1, to nie jest maszyna dwukomorowa :)

to zestaw - mieszacz i reaktor wapna -> patrz podpis pod zdjęciem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalem ze to dwukomorowka:-) Za duzo sie ostatnio naogladalem chyba tych reaktorow na sieci:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jan fitas :

alex, w tym roku odpada jedynie wrzesień :D

możesz mi podać jego największe zewnetrzne gabaryty (wys x szer x głę:). Gdybym teraz zamówił to na kiedy będzie gotowy?


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jan fitas :

krzysiek l, je?li uda mi si?, to dzisiaj zamieszcz? 'kart? produktu' :wink reaktora wapna dla tanku do 400 ltr; cen? te? podam...

mog? tylko powiedzie?, ?e pytanie o to, czy maszynka jest szczelna po prostu rozbawi?o mnie :)

A mnie powiem Janku nie rozbawilo, bo keljenie potrafi sie czesto rozszczelnic po wyschnieciu kleju , moze byc jaknajdokladniej klejone i czesto bywa tak ze robiac proby w wannie jeszcze cos tam moze jakies malenkie pecherzyczki wyrzucac .

Kiedys bylem pewny podobnie jak Ty teraz ze jest wszystko super dokaldnie poklejone i wogole nie sprawdzalem nawet tego , a teraz za kazdym razem po sklejeniu maszynki sprawdzam , zatykam wszystkie wyloty i pakuje powietrze sprezarka do srodka , nawet tydzien poznije przed wyslanie m maszynki sprawdzam jeszez raz czy sie cos nie rozszczelnilo , klej wysycha , pracuje caly czas naet do kilku dni(TANGIT) w zaleznosci jak grubo nalozone zostalo (nie zawsze da sie cienko i nie wszedzei mozna dac cienko kleju bo sie to rozleci w djably po lekkim stuknieciu)

Klejenie nie jest lekkie , wiec nie mozna byc az tak pewnym siebie :D

I nie pisze tego w twoim kierunku zeby Ci dopiec czy cos w tym stylu spoko:) ( to juz zesmy przerabiali znudzilo sie :D ) tylko poprostu jako koledze .... ze z klejeniem nie nalezy byc pewnym

siebie bo jak to mowia "duma poprzedza upadek" :D

Bardzo ladne zrobiles mixerki i napewno masz do tego glowe , no szczerze mowiac to Kalkreaktora spodziewalem sie o duzo lepszego bo stac Cie na to , ale tak jak napsiales , ze wszystko jedno byle rozpuszczal wklad bo to i tak bez roznicy to nie ma sprawy chyba zaczne podobnie do tego podchodzic :D

Co do klejenia to spoglondam na to troche inaczej i ciagle szukam doskonalego kleju , naprzyklad , probowalem acryfixu roznych modeli , tangitu , chlorku metylu , ostatnnio nawet zauwazylem ze super glou ma wiele na uwadze :D

Czlowiek ciagle sie uczy , szuka czegos nowego ....

Nie zawsze tez naprzykald delikatnie czyste cienkie klejenie znaczy dobrze , fakt ladnie ale czy uzytkownik maszynki bedzie do konca zadowolony jak mu takie ladne klejenie pusci ?

Wiec jkiedys usiadlem i pomyslalem ze warto dawac obrecze wzmacniajace tam gdzei one sie naleza .

Wiadomo kazdy odpowiada za swoje klejenie jasne :D ale jakie wrazenie robi maszynka na uzytkowniku , ktora jest masywnie zrobiona :D nie uwierzysz nawet :D

Ostatnio to sie zastanawiam czy wogole nie dac sobie naprzykald spokoju z plexa i nie zaczac robic porzadnego spzetu tylko z materialu PVC :D ...ale sie rospisalem :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze przynudzam , ale na klejenie patrze wlasnie tak jak napisalem :) no ale juz nie przynudzam dluzej , gratuluje maszynek :D osadzenie pompy pierwsza klasa podoba mi sie , wlasnie skonczylem u siebie podobnie :D thx`ik :D

Ps ;Ty a co Ty moje hasla podkradasz ? :D Janek to napewno Ty ? heheh zmieniles sie ...hihihih

pozdro...

"przynudzasz" :D

Aha jedna jest troche wada strasznie malo miejsca pomiedzy tym polonczeniem , wirnik ledwo wchodzi gora , a odstep zostawilem wiekszy niz u Ciebie , no nic wazne ze sie miesci .., Twoja jest rozbieralna ?(zart) :D

No wiec pomysl mi sie spodobal , masz u mnie plus :wink

pompka.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jan fitas rozne zeczy widzialem i dlatego pytam. mixer krtory mam tez musialem doszczelniac a jak pisalem nie mam sumpa i szczelnosc jest dla mnie wazna

fajnie to wyglada i gabaryty mi pasuja


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek teraz to Ty przynudzasz :)

Lepiej jest wstawiac dodatkowo obrecze wzmacniajace i nie potrzeba zadnej gwarancji ani wykonywania innych uslug :)bo to i tak pic na wode foto montaz :D akwarium czekac nie moze , wiec lepeij zapobiegac jak leczyc obaj dobrze o tym wiemy.

Ponizej masz fotki reaktora za nie duza wieksza cene od tego ktory Ty dlubiesz (nie skonczony jezscze bo dzisaj go zaczelem ) duzy , porzadny i wzmocniony obreczami na dole .

I to wszystko jest robionena na tej mojej cudownej maszynce :D

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=7997&n=last#bottom

pozdr...

Ps; Poszukuje chetnego do wiercenia sitek :D

dj8.jpg

dj.jpg

dj1.jpg

dj2.jpg

dj3.jpg

dj4.jpg

dj5.jpg

dj6.jpg

dj7.jpg

dj9.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Dozingoff i zawsze jeden raz wiecej :Dozingoff:)

Nie ale tak na powaznie Janek , nie ma co sie "zniesmaczac " trzeba dawac te wzmocnienia bo kalwkasser to jest jednak agresywny roztwor , wczesniej czy pozniej plexa tam potrzaskac moze ..i nie trzeba sie unosic duma , bledem jest klejenie samej rury do plytki i mnie nie przekonasz ze to jest poprawnie bo nawet zadna porzadna firma tak nie robi .

Albo jechac freze w plytce i wpuszczac kawalek rurki na klej ,albo obrecz wtedy ma to i wyglad i jest mocno .

pozdr...

Ps; Zrobmy glosowanie ; Kto jest za tym ze nalezy sie dawac wzmocnienie rury w mixerach a kto uwaza ze samo klejenie wystarczy ? sam sie przekonazs , a moze to ja za nadgorliwy jestem nie wiem :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Dozingoff:o_o:cry chyba lepiej z zielonym, hmm..

:)_o:dozingoff:cry nie wiem które ładniejsze,chyba to:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Bartolini siedz cicho :D:)

Ja bym z takeigo mixera nie byl zadowolony , nie przekonuje mnie samo klejenie rury w mixerze do plytki . I bede dotad pisal az mu wsiade na honor i zacznie toczyc ladne bialutkie , eleganckie wzmocnienia rury :D wtedy powiem ze jest w 100% cacy , narazie jest w 98% cacy :D

Janek wytocz na probe biala obrecz ladna i przyloz tam , zobaczsz jak elegancko i mocno bedzie wtedy .

Nie to ze marudze , ale na moj rozum to sie tak zastanawiam czy lepeij jest kupic dwa tanie mieszacze powiedzmy w przeciagu tych 3 lat (fakt cena jest ok ) czy tez jeden porzadny z PVC ktory wytrzyma 10 lat i wiecej ...? :Dozingoff

Ps; No patrz to ja " frajer bity " bylem ze wklejalem do dzisiejszego dnia te obrecze , toczylem ... eh , a niech to szlag , moglem tylko nalac kleju :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.