Skocz do zawartości
Rebciu

mieszacze oferuję...

Rekomendowane odpowiedzi

Tomik pokaz mi tego mixerka cos zaradzimy :) mozesz na priv wyslac fotke albo na e-mail nie koniecznie tutaj jak nie masz ochoty :D podaj rozmiar rury , dotocze Ci ladny pierscien i podesleto sobie wkleisz :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesunąłem posta do DIY - janek prosze wystaw oferte jeszcze raz w targowisku a dyskusje na temat produkcji mixerów i rektorów mozecie dalej prowadzic tutaj.

Tylko prosiłbym o konstruktywną polemikę bez obrażania siebie bo ostatnio spokojnie było na forum.

Swirlej wiesz jesteś delikatnie mówiąc zadziora :) i niezwykle łatwo cię wciągnąć w pyskówkę (przykład mieliśmy z olkiem), więc jeszcze raz wybiegne przed szereg i proszę o trzymanie fasonu.

P.S. a tak przy okazji dyskusja ta mi przypomina dyskusję na temat wyższości Audi nad BMW - każdy ma swój punkt widzenia i jednemu pasuje to drugiemu tamto. Obaj jesteście dobrzy w tym co robicie.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Swir2 - powiem tak - jesli Ty mi tego reaktora nie zrobisz to jednak kupi? sobie orgina? Deltec'a PF601 moze "S"

Pozdr?wka ----sadz? ?e fason trzymiesz a nie chcesz po prostu by? "WA?KIEM" doskonale to rozumiem


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

pozdrofka jerzol , gdybym mial wiecej czasu to bym Ci go wydlubal za marna kase bo lubie to poprostu robic :D ale nie mam ostatnio ani czasu ani tez i pomalu checi .... ehhhh

Chyba zebym ten moj ktory sobie zaczelem robic dokonczyl i wtedy najwyzej Ci go tanio sprzedal ..hmmmm

baniak na drugi rok zrobie :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janku , a wystarcyzla tylko odrobina wyobrazni i chwilka cierpliwosci i zobaczyl bys polaczony rurkami reaktor ...i dalej nie jest jeszez gotowy pisze odrazu bo widze ze wyobrazni to Ci jednak brakuje .

at1.jpg

at2.jpg

misa.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh @Swir2 powiedz tylko tak i podaj konto wraz z ceną :)


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi , ale wygodny :):D ja napisze do producenta IKS`a niech mi wysla za friko kompka , bo chce porownac ktory lepszy a najlepiej niech mi go zostawia na 10-20 latek jak sie nie popsuje to za niego zaplace , to jest mysl , tak powinni robic :D

Akwarysta nie oto chodzilo czyj lepszy czyj ladniejszy itd..chodzilo o wzmocnienie rury na dole poniewaz kalkwasser moze ja zalatwic , zwlaszcza ze jest to rurka acrylowa .

pozdro...

Ps; A jak juz jestemy przy IKS`ie , to choruje na niego od jakiegos czasu i jak sie tylko zonka troche udobrucha to i tak go kupie :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz mial na oku za dobra cen? to sie do?acz? do zakupu (IKS'a)


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jakis mega prostacki schemat mixera wraz z opisem jak to działa to prosze o umieszczenie.

Może być wykonany z byle czego ,ja zrobiłem odpieniacz z rur kanalizacyjnych ,pieniącej sie wody nie widać ale działać działa ( :

Mam laickie pytanie czy mixer ,miesza słodką wode z RO i dodaje ją do akwa gdy powstaje ubytek słonej wody wskutek parowania(tak mi sie wydaje) czy przepływa przez niego słona woda z akwa w sposób ciągły(tak mi sie nie wydaje)?

Z góry przepraszam autora postu za rozmywanie tematu który miał charakter komercyjny a nie edukacyjny.:con

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy mam IKS`a Basis nowke za dobra kase u nas w sklepie i go wezme ktoregos pieknego dnia , pozniej pomalu dokupie moduly zeby starej nei draznic :) zawsze jak cos do banaika kupuej to musze jej tez cos kupic zeby przymknela buzke ehhh te zonki :]

pozdro...

Ps ,Jerzy linka wyslalem Ci na piv.


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rebciu: tylko jeszcze ten nasz "generalny przedstawiceil" musi Ci to sprowadzić. ide o zaklad, że dwa trzy miesiące mu to zajmie, o ile wogóle to zrobi :wink


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli o to chodzi, to nie tylko on nas tak "rozpieszcza" więc w szoku nie jestem :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor, popaćkały mi się Franki z Euro :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@akwarysta,

mixer miesza wodorotlenek wapna z woda RO i ta mikstura jest uzupelniane to co wyparuje z akwa.

RO odparuje, wapno zostanie - az go zwierzaki zjedza.

@Rebciu,

tak wlasnie patrzylem na to co mowisz, i zastanawialem sie czy masz kalkulator zwalony:haha,

czy kursu franka nie znasz :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem chyba pierwszy, który pisał się na mieszacz od Janka i na razie co prawda jeszcze jest nieodpalony ale ogólne estetyczne wrażenie jest OK. Chciałbym aby temat obręcz nie przysłaniał nam ogólnie zagadnienia akwarystyki morskiej :wink więc dodam, że dostałem zapewnienie dorobienia w razie przecieku takowej :)

A jeśli ambicje macie obaj duże to ja poproszę działającą kopię Royala:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

Jerzy mam IKS`a Basis nowke za dobra kase u nas w sklepie ..., i za ta cene to juz warto go kupic

A co w tym IKS takiego dobrego, ze az tyle trzeba za niego zaplacic? Bo jak sie doda te wszystkie (podstawowe) moduly,

http://www.aqua-tech.ch/catalog/index.php?manufacturers_id=14

to wyjdzie niezla kasa.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.