Skocz do zawartości
mars79

slimak dolabella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich a mianowicie znalazłem ślimaka już nie żywego i nie wiem dlaczego właśnie zaraz będę go wyciągał z akwarium , zaniepokoiło mnie ze od 2 dni go nie widziałem jak go wczoraj zauważyłem to siedział w w tym samym miejscu ,zmiany jakie weszły to zmiana soli na z tropic marin na IO , ale to na pewno nie to zaraz tez sprawdzę parametry ale na pewno utrzymuje

zasolenie 1025

KH 8,6

no3 nie wykrywalne

no2 nie wykrywalne

ca 400

mg 1300

tem 25

to są parametry z 26 czerwca , i biedak nie zjadł mi wszystkich glonów

co mogło się stać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może źle aklimatyzowałeś ile pożył u Ciebie? moze brakło mu żarcia dolcia nie żre wszystkich glonów wbrew pozorom...pozatym to chyba nie temat na szpital bo jej juz nic nie wyleczy...

Edytowane przez seicodriver (wyświetl historię edycji)

80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze źle wpisałem temat jako szpital , ale jedzenia mam bo wszystkich glonów nie zjadł, był u mnie już z miesiąc i tu nie wiem dlaczego tak się stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

może miał być przekąską dla kraba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może miał być przekąską dla kraba ?

może go jakiś płaziniec zjadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to wykluczam bo krabów nie mam , zaraz będę wyciągać czy mam na coś popatrzeć , może jakieś szczególne znaki na skórze lub coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie jest z tylu rozpruty od strony du.. jesli tak yo sprawka krewetki czyszczacej mi kiedys wlasnie tak dolcie zalatwila


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak krewetka na nim siedzi i je ale ona mogła zabić slimaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze tak mojego slimora rozprula praktycznie w pol od d...y strony... czyszczace yo kilery skryte


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy winowajce , no to pięknie glony zostały ślimaka nie ma, mam nadzieje ze same zejdą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.