Skocz do zawartości
Dolphineq

Polska Prasa Akwarystyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż dzisiaj zakupiłem sobie pewne czasopismo akwarystyczne dla jednego artykułu poświeconemu akwarystyce morskiej. Oczywiście zanim doszedłem do interesujących mnie stron, postanowiłem ogólnie przeglądnać czasopismo. Ku mojemu zdziwieniu już na pierwszych stronach natrafiłem na fatalny, ale jakże

rozweselający błąd.

http://img154.imageshack.us/img154/8646/zdjeciedk6.jpg

Przeczytajcie podpis pod górnym zdjęciem.

Ja osobiście nie zdawałem sobie sprawy, że biotop jeziora tanganika może mieć tyle wspólnego z rafą. :) Czy był to przypadkowy błąd autora, czy też jego nie wiedza...Nie wiem, ale aż boję się przerzucać kolejne strony.

Pozdrawiam. :D


112L + Miniflotor + HQI 150W 10000k. + 2x18 blue osram + 1xph 1000 + Aquaszut 700l/h + Surface Skimmer + 18kg LR + 9kg LS | Rozgwiazda Piaskowa, Salarias Fasciatus,2 x ocellaris, Jaki? krabik, 3 turbosy, 1 wężowidł, | koralowce : sarcophyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie widziałem jeziora tanganika, ale zapowiada się bardzo ciekawie, zwłaszcza dla morszczaków:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rozwalające - no tak polska prasa akwarystyczna :) Jeśli się nie myle to jest "magazyn akwarium"

A jesli wolno spytac dla jakiego artykułu kupiles to pisemko ?? Moze tez bym sobie kupil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_z11 : "Morskie Glonojady"


112L + Miniflotor + HQI 150W 10000k. + 2x18 blue osram + 1xph 1000 + Aquaszut 700l/h + Surface Skimmer + 18kg LR + 9kg LS | Rozgwiazda Piaskowa, Salarias Fasciatus,2 x ocellaris, Jaki? krabik, 3 turbosy, 1 wężowidł, | koralowce : sarcophyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ci co hoduja morskie to tez trofeusowcy:D


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że napaisali IMITUJĄCE a nie: emitujące :D


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel chce sprzedac trofy i zakladac morskie. chyba moge mu powiedziec, ze nie musi - morszczak z niego jak ta lala :D


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chcialem kupic.. wlasnie dla tych "morskich"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tą gazete i też mnie to zszokowało :D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak informatycy robia cos o czym nie maja pojecia

u mnie w firmie kiedys informatycy cenniki robili ...................... same bledy!!!!!! albo foldery reklamowe to samo


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.