Skocz do zawartości
ocelocik

[Warszawa] [Kupie/Szukam kontaktu] Stelaz/szafka pod akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje osoby/firmy z Warszawy wykonujacej stelaze ( lub szafki na stelazach) z kwasowki pod akwaria lub osoby majacej taka szafke/stelaz na zbyciu. Jezeli jest ktos taki lub dysponuje namiarem na kogos takiego prosilbym o kontakt na priva lub kellevand(at)aster(.)pl Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

bardzo chetnie tez skorzystałbym z takiej informacji na temat kto może zrobić taki stelaż :D

Pozdrawiam

Pit


"Pit "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewnosci chociaz w sumie to kwasowka byc nie musi :D

@Pit

Moze zainteresuje Cie to ale gadalem z obsluga Zoofokus'a i oni moga skombinowac stelaze tyle ze aluminiowe i za dosc duze pieniadze ( wstepnie powiedziano mi ze stelaz 90x50x70 to kwestia okolo 600 zlotych ).


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ślusarza w Lesznie k/Błonia który mi robił stelaż po holendra. Nie wiem tylko jak u niego z czasem. Ale mogę się dowiedzieć. Ja też chciałem zrobić z kwasówki ale koszty materiału są wysokie. Zrobiłem w końcu stalowy i zabezpieczyłem farbą miniową o później Hammeraitem.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kwasowke zapłacisz duuuuuzo wiecej złom kwasowki z skupie kosztuje ok 4000 pln za tone dla porownania ksztaltowniki stalowe kosztuja 2900plnza tone oczywiscie stal konstrukcyjna i w pierwszym gatunku i to cena hurtowa wdatalu pare procent trzeba dodac


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zrobic z drewna?

na reefcentral ludzie pokazuja mase konstrukcji na ktorych stoja czasami naprawde wielgachne akwaria po kilkaset i wiecej litrow i wszystko z drewna.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kwasówki będzie najlepszy. Wieczny , no i nie musisz malować. Co do kosztów , to sam materiał nie jest az taki drogi. Ja za kompletny stelaż o wymiarach 200x85x90 z wieloma wzmocnieniami zapłaciłem 500 zł.

Wykonany z profilu 40x40x2.

Zaznaczam ,że jest to sam koszt materiał, bez kosztów robocizny, ponieważ wykonała mi go zaprzyjaźniona firma.

Przed zleceniem wykonania czego kolwiek ze stali nierdzewnej , lepiej wszystko przemyśleć, bo jest to bardzo twardy materiał i póżniejsze przeróbki w warunkach domowych będa praktycznie niemożliwe.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kevlar

Jakbys sie dowiedzial to bede wdzieczny :D Albo sie kontaktem podzielil. Wtedy tez bede wdzieczny.

@krzysiek l

Najpierw, zanim zaplace, musze znalezc kogos kto by zdecydowal sie cos takiego dla mnie wykonac. Wtedy zaczne kombinowania nad kwasowka/niekwasowka i cenami.

@kaziko

Przegladam czesto reefcentral.com i widywalem drewnianie konstrukcje, wiec moze to jest rozwiazanie bo w sumie to o stolarza latwiej, ale drewno tez ma swoje minusy.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szafkę na stelażu drewnianym. Według mnie ok, nigdy nie miałem z nią problemów. Zbiornik 430l.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam robiles czy gdzies zamowiles?


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłem, kupiłem przycięty materiał w praktikerze (belki drewniane 60/80mm - ale pewnie mogą być też cieńsze), założenie stelarza zajeło mi ok 2 godzin.


120/60/60 - 430l, 2x400W 20KK BLV, Wavebox + 6100 + 6060 + 6045 + 6025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gościa który może zespawać taki stelarz koło warszawy...mi spawał..postawiłem na tym 300 l i wytrzymał...projekt był mój...materiał kupiłem przycięty na wymiar w sklepie ze stalą a on mi to pięknie pospawał wedłóg mojego projektu..jak coś to służe pomocą.


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.