Skocz do zawartości
Dolphineq

Sklepy z akwarystyką morską we Frankfurcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż na dniach się wybieram do Frankfurtu nad Odrą na jakieś małe zakupy, ale kompletnie nie wiem gdzie w mieście moga być jakieś sklepy akwarystyczne. Jeżeli ktoś już miał styczność ze sklepami morskimi w tym mieście, prosiłbym o jakieś namiary.

Pozdrawiam. :D


112L + Miniflotor + HQI 150W 10000k. + 2x18 blue osram + 1xph 1000 + Aquaszut 700l/h + Surface Skimmer + 18kg LR + 9kg LS | Rozgwiazda Piaskowa, Salarias Fasciatus,2 x ocellaris, Jaki? krabik, 3 turbosy, 1 wężowidł, | koralowce : sarcophyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

ja mieszkam we frankfurcie sa tutj 2 sklepy, jeden jest w Lenepasage i jeden w Spitzkrugcenter. powiedz czego szukasz to ci powiem czy jest aktualnie na stanie, oczywiscie wszystko mozna zamowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hase : Wlaściwie to interesują mnie slimaki. Czy to tectusy czy też turbo, Jakieś miękkasy, oraz ukwiał ( np. Radiantus ) wraz z Amphiprionami Frenatusami. Tak to by wyglądało. Oczywiście dobrze by było gdyby ceny były zjadliwe.


112L + Miniflotor + HQI 150W 10000k. + 2x18 blue osram + 1xph 1000 + Aquaszut 700l/h + Surface Skimmer + 18kg LR + 9kg LS | Rozgwiazda Piaskowa, Salarias Fasciatus,2 x ocellaris, Jaki? krabik, 3 turbosy, 1 wężowidł, | koralowce : sarcophyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko czeo szukasz jest :D ukwialy sa piekne, slimaki znajdziesz, ryby tez. miekasow jest troche ale jakie dokladnie ciebie interesuja ?? zreszta dziwi mnie ze chcesz jakies miekasy kupic skoro ja ci oferowalem szczepki. teraz mam xenie do oddania... jesli ktos chce to niech sie odezwie po kilka krzaczkwow zwyklej i egipskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.