Skocz do zawartości

Historia edycji

Robteos

Robteos

24 minuty temu, Arturro napisał:

Trzecie zdjęcie - po środku na dole - co to za rybka ?

Wiesz  ..skały mniej to i mniej jedzenia dla Chełmona.

Wiem o którą rybę Ci chodzi jest to z rodziny pokolcy,w sklepie była taka mało widoczna szaro-bura ale w akwarium ładnie kolorów nabrała.  Ogólnie może to być :   Ctenochaetus binotatus lub C. cyanocheilus  jest to jedna z tych dwóch ryb bo one są do siebie bardzo zbliżone wyglądem w młodym wieku ale z której rodziny należy nie wiem <_< aczkolwiek na takie 70% jestem pewien ,że to Ctenochaetus binotatus

Jest prawda ,ze Chelmon ma mniej jedzenia w teorii :unsure:,u mnie rybka śmiało zajada mrożonki i nie mam z tym problemu bo daję 4 kostki lasonogów przez dzień to myślę ,że ryby nie są głodne zresztą widać po ich masie ,że przybierają :blink:

Pozdrawiam

Robteos

Robteos

9 minut temu, Arturro napisał:

Trzecie zdjęcie - po środku na dole - co to za rybka ?

Wiesz  ..skały mniej to i mniej jedzenia dla Chełmona.

Wiem o którą rybę Ci chodzi jest to z rodziny pokolcy,w sklepie była taka mało widoczna szaro-bura ale w akwarium ładnie kolorów nabrała.  Ogólnie może to być :   Ctenochaetus binotatus lub C. cyanocheilus  jest to jedna z tych dwóch ryb bo one są do siebie bardzo zbliżone wyglądem w młodym wieku ale z której rodziny należy nie wiem <_<

Jest prawda ,ze Chelmon ma mniej jedzenia w teorii :unsure:,u mnie rybka śmiało zajada mrożonki i nie mam z tym problemu bo daję 4 kostki lasonogów przez dzień to myślę ,że ryby nie są głodne zresztą widać po ich masie ,że przybierają :blink:

Pozdrawiam

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.