Skocz do zawartości
Creol

Ecsenius stigmatura i Mandaryn czy żyją w zgodzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy Ecsenius stigmatura i Mandaryn Wspanialy toleruja sie w akwa? Mam Mandaryna, ale marzy mi sie jeszcze Escenius, jedynie po przejsciach z hexateania wzgledem moich babek, wole zasiegnac waszych opinii.

Edytowane przez Creol (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! A czy zdarzylo sie wam by ten Escenius podgryzal polipy spsow jak to czyni bicolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam z mandarynem i jest w 100% spokój.W moim przypadku rybka tylko wcina mrożonki :thumbsup: .


Krauza [118x35x40H] + sump 45x45x38H 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robteos- dzieki! A masz moze tez jakies babki kopiace? Z nimi tez w zgodzie zyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bimaculatus pilnuje swojej dziurki w obrębie 5cm, nie robi krzywdy nikomu. Szarpie glony jak zły, może nie tak kolorowy jak Stigmatura ale do niewielkich zbiorników świetna rybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robteos- dzieki! A masz moze tez jakies babki kopiace? Z nimi tez w zgodzie zyje?

W jednym akwarium mam V.Pullaris+mandaryn+ecsenius stigmata ryby żyją w zgodzie.Mój ecsenius to odmienny typ ryby bardzo śmiały i odważny pływa z innymi dużymi rybami hepatus/dresajidi/scopas itp,rybkę widać po całym zbiorniku nie ma takiego czegoś ,że cały dzień siedzi tylko w jednym miejscu :D

Co do babek miałem kilka w zbiorniku ale od dłuższego czasu pozostaję wierny V.Pullaris bo to najbardziej robotna babka i robi swoją robotę na +6 ,ale mają dużą wadę lubią sobie wyskakiwać dlatego potrzeba do nich koronę nad akwarium lub coś zabezpieczającego.

Edytowane przez Robteos (wyświetl historię edycji)

Krauza [118x35x40H] + sump 45x45x38H 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pullaris to wiem. Sliczna babeczka. I z charakterem. Wlasnie niedawno moja stracilem, gdy bylem na wakacjach- zachcialo sie latac :wallbash: i to akurat gdy mnie nie bylo w domu… Robotna jest, to fakt, chociaz teraz, bez niej widze roznice- piasek nie tak czysty, ale korale b zadowolone, bo nikt na nie wciaz nie sypie :whistle: . Teraz probuje z parka Signigobius biocellatus, poki co przesiewaja, ale spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.