Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

co za dzien :D

Rekomendowane odpowiedzi

kur..... czego sie dzisiaj nie dotkne tam trawa nie rosnie :) macie tez tak czasami ?:)

Nawet nie schodze wiecej dzsiaj na dol , bo sie podk.....i podpale ta cala kanciape jak cos jeszcze raz popsuje :)

Najpierw zrzucilem sobie cos na leb po wejsci do warsztatu , poznije peklo mi kolko itd,....wyjatkowo nie moj dzien dzisiaj :)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęścia i słodyczy !!!! tego Ci kominiarz życzy !!!:)


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie :) thx :) zeszlem na dol konczyc odpieniacz dzisiaj i jakos musialem wrocic po kilku nieudanych podejsciach :) .. no i go nie skonczylem :] ale chociaz wrzuce kilka fotek do popatrzenia :)

pozdr...

Ps; Kubel jest sciagany dzieki tej obreczy PVC :) a rure reakcyjna mozna swobodnie od czasu do czasu wyczyscic w srodku , odkrecajac ta zwierzchnia obrecz .

Jedno mam pytanko , doplyw wody 25 mm styknie , czy lepiej i wygodniej bedzie dac jednak 32 mm ?

286v2nk.jpg

286v2x5.jpg

286v390.jpg

286v62e.jpg

286v5af.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA :) dzisiaj nie jest moj dzien :) wlasnie wrocielm z lasu na piechote , rozpadl mi sie rower na kawaly :) wianki sie wysypaly w tylnym kole HAHAHAH , szla dziewczyna z takim chlopakie mi sie ryli ze mnie na maxa , bo jechalem w kur....na tym rowerze i tak rzepolilo w nim i tyl´ne kolk olatala na wszystkie strony ::):D:D:D: pozniej juz sie nie dalo jechac , mialem go wywalic w krzaki ale misie jakos szkoda zrobilo :) heheh , najlepiej nei wstawac z lozka takeigo dnia , przeczekac nalezy :) slowo daje ze mi sie rower rozpadl na srodku drogi :D

Wlasnie poszedlem sprawdzilem dokladnie , wianki swoja droga ale na poczatku trzepnela oska na pol , zachcial mi sie po dolkach skakac :/ chyba za solidnie go poskrecalem ostatnio :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 25mm to i tak za dużo, no może jak w sam raz :). Widzę, dwie pompy będą podłączone czyli przepływ między 1200-1600 l/h w zależności od konstrukcji.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o doplyw wody z baniaka do odpieniacza , jaki tam idzie ten srubunek 25 mm ? bo jakbym dal 32 mm to by bylo bezproblemowo w sumie tylko podlonczyc :)

z tym ze dzisaji sie juz nieczego nei dotykam bo polamie gdzie jeszcez :) nie mam czucia ostatnio sie nadzwigalem ciezarkow troche i jakos mi wszyko peka w rekach :)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w APF600 miałem 20mm. Tam ustawiasz niewielki dopływ wody do przefiltrowania - tak jak pisałem moim zdaniem w przedziale 1200-1600l/h. Przez 25mm przejdzie nawet 3000l/h bez problemu


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.