Skocz do zawartości

Historia edycji

iKuro

iKuro

@fresz33 - Tutaj nie mam pewności, faktycznie różnie z tym bywa, ale Arduino chyba ma autoreset podczas podgrywania? Przynajmniej jak się kiedyś na UNO bawiłem to tak chyba było ;) Ale jeżeli resetu nie próbowano to warto spróbować.

@niwre37 - O... Tu bym się dopatrywał źródła. Pajęczynka to taki niewygodny twór, że jak jeden kabelek źle styka to idzie się kochać wszystko ;) Ile ja się z tym nawalczyłem. Tym bardziej wypnij pajęczynkę od Arduino NANO i spróbuj podegrać :)

Ale nie powiem, niektórzy robili całkiem dobre radia, lutując ze sobą nóżki scalaków rezystorów itp. Powstawało coś w stylu PCB w 3D :D Wyglądało jak jedna wielka pajęczyna. Tego typu układy nazywają się "Manhattan style" 

iKuro

iKuro

@fresz33 - Tutaj nie mam pewności, faktycznie różnie z tym bywa, ale Arduino chyba ma autoreset podczas podgrywania? Przynajmniej jak się kiedyś na UNO bawiłem to tak chyba było ;) Ale jeżeli resetu nie próbowano to warto spróbować.

@niwre37 - O... Tu bym się dopatrywał źródła. Pajęczynka to taki niewygodny twór, że jak jeden kabelek źle styka to idzie się kochać wszystko ;) Ile ja się z tym nawalczyłem. Tym bardziej wypnij pajęczynkę od Arduino NANO i spróbuj podegrać :)

Ale nie powiem, niektórzy robili całkiem dobre radia, lutując ze sobą nóżki scalaków rezystorów itp. Powstawało coś w stylu PCB w 3D :D Wyglądało jak jedna wielka pajęczyna.

iKuro

iKuro

@fresz33 - Tutaj nie mam pewności, faktycznie różnie z tym bywa, ale Arduino chyba ma autoreset podczas podgrywania? Przynajmniej jak się kiedyś na UNO bawiłem to tak chyba było ;) Ale jeżeli resetu nie próbowano to warto spróbować.

@niwre37 - O... Tu bym się dopatrywał źródła. Pajęczynka to taki niewygodny twór, że jak jeden kabelek źle styka to idzie się kochać wszystko ;) Ile ja się z tym nawalczyłem. Tym bardziej wypnij pajęczynkę od Arduino NANO i spróbuj podegrać :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.