Skocz do zawartości
tomik

nowe 570 po przeprowadzce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj z pomoca kolegow z nano Hasego i Darka przeprowadzilismy moj stary baniaczek:). Chcialem im tu bb goraco podziekowac za pomoc przy przeprowadzce no i rowniez ogromne podziekowania dla Andriu i Skiby za rady i pomoc, maja swoj wielki wklad w to akwa. Wiec jeszcze raz wielkie dzieki.

A teraz 3 marne fotki zrobione na szybko bo prawde mowiac padam na mordke:), a jeszcze troche pracy z osprzetem zostalo.

----- kilka godzin po przeprowadzce------

862-noweakwa1.jpg

862-noweakwa3.jpg

862-noweakwa2.jpg


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka szerokość? fajne ułożenie skały, lewa górka z grotą wygląda b. naturalnie:)

ile masz skały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skaly jest cos kolo 70 - 80 kg, to pomiedzy wyspami to mostek ktory laczy je , mam starego soniacza lipny aparat:) wiec nie widac tego dokladnie no i woda jescze nie wyklarowala sie w pelni. skale ukladalismy z Hese :) przy pomocy dluta i tarczy diamentowej:)

akwarium ma 160 x 60 x 60. tlo jak widac czarne i na prawde IMHO 100 razy ladniej wyglada jak niebieskie


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekny zbiornik ... super oswietlenie :D tomek idealnie zaplanowal rozlozenie skaly. po kilku godzinach od przelozenia ryby przyjmowaly juz pokarm,.. teraz ja zaczynam planowac przeprowadzke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estetyczne ulozenie skaly i bardzo naturalne.

A czy tlo niebieski czy czarne - chyba trzeba byloby w praktyce sprawdzic co komu odpowiada.

Te wystajace Tunze troche psuja efekt - ale nie da sie miec wszystkiego.

Ogolnie bardzo na PLUS.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Jak się patrzy na to akwa to człowiek ma czym oddycać...nie jest przepchane...czuć przestrzeń...naprawde bomba....

Pozdrawiam


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Tomik wielkie gratulacje Chlopie:) mnie tez to czeka wkrotce. zazdroszcze ze masz juz to za soba. czarne tlo, dwie gorki. jest super. pozdrawiam i zycze powodzenia


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za mile slowa. staralem sie jak moglem:)( w zasadzie staralismy sie raz jeszce dzieki Hase i Darek). dzisiaj mam ciut wiecej czasu wiec troszke danych.

-baniaczek 160x60x60 pod nim sump 140l.

-skala to 70 - 80 kg ulozona na stelazu z rurek pcv (prawa strona).

-reaktor- knop + lajon 112 z sonda ero sensor

-mixer- diy zapozyczony z modelu ratz

-lampa jak juz wiadomo diy 2x150w hqi i 2x 80w ati - docelo dojda 2x 54w actyni blu ati

-odpieniacz ati

- na dnie zywy piach.

koncepcja nowego baniaczka jest dzielem wspolnym wspomnianych juz Andiru i Skiby za co raz jeszce i dozgonnie im dziekuje. I jest ona diametralnie rozna od poprzedniego 250l przynajmniej pod wzgladem rezygnacji z ballinga, ale o tych roznicach moze pozniej. :D

raz jeszcze dzieki za opinie.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no kolego teraz to ja jestem spokojny o moja byla rybke.Gratulacje.


GDANSK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomik a jak Ci sie sprawuje ta sonda bo ja juz reaktor mam zakupiony a teraz planuje zakup lajona z sonda. i Chcialbym wiedziec jak to chodzi. Czy lejon jest klopotliwy do ustawienia??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adamek - no nie moglem pozwolic na to zeby xanturum mieszkalo w malym domku wiec postawilem mu wiekszy i teraz ma gdzie pospacerowac:)

@Piotr1 - sonda jak sie sprawuje ? na pewno jest lepsza od sondy metronu mam ja za ktorko zeby oceniac, na razie jest dobrze. Czy lajon jest klopotliwy w ustawieniu:), pewnie bylo by latwiej gdyby nie instrukcja napisana jakims chinskim dialektem:), tylko , ze polskimi literami:). troche czasu na to ustawienie trzeba poswiecic.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.