Skocz do zawartości
MCKOP

Ceny szczepek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie do sprzedających szczepki korali ( głównie miękkich )lub tych co ostatnio coś odkupili na tzw rynku wtórnym - ile może kosztowac szczepka np Clavularii, Cladielli, Parazoanthus gracilis? Zawsze wszyscy podaja ceny na priv i nie ma punktu odniesienia :D

Pozdr

Mikołaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

ciekawe pytanie, no bo nie bedzie takiego odniesienia wszystko zalezy od indywidualnego podejscia , ja jeszcze nigdy nie sprzedalem zadnej, a rozdalem juz sporo , ale tez i dostalem sporo. ale imho jak dla mnie oplaca sie kupic tak max do 30 % wartosci doroslego korala - mowa o szczepkach. dorosle korale nawet do 100% wartosci sklepowej bo przynajmniej wiem, ze zyly u kogos i sa zdrowe.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek i dzieki ci za to. sam szczepki bede oddawal (narazie brak chetnych). naprawde wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o miękkie to najlepiej się wymieniać i tyle.

Ew. możesz wziąść od 20-35 za czepkę, cena i tak bardzo niska w porównaniu z tym co w sklepie a zazwyczaj i tak każda szczepka dotrwa czasu aż będzie całkiem sporym dawcą kolejnych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BeRsErK :

Jeśli chodzi o miękkie to najlepiej się wymieniać i tyle.

Ew. możesz wziąść od 20-35 za czepkę, cena i tak bardzo niska w porównaniu z tym co w sklepie a zazwyczaj i tak każda szczepka dotrwa czasu aż będzie całkiem sporym dawcą kolejnych ;]

Myśle że masz rację że wymiana jest dobra ale to do pewnego czasu potem już jest problem z wkładaniem korali do Swojego akwarium a i gama korali sie kończy bo mało ludzi chce sie wymieniać jak ma coś ciekawego (woli sprzedać)

No ja sie kiedys musze zmobilozować i swoje szczepki wystawić do sprzerdania lub wymiany :D


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.